reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po wizycie, mój bąbelek ma się dobrze dziś też był aktywny ładnie pokazał nawet rączkę z paluszkami ;) waży 246g,widać było już dziś dokładnie siusioraka ;).Mamcia zadowolona i humorek sobie poprawiła zakupami :) dla męża dla mnie i dla niuniusia kupiłam kocyk i 1 pieluszkę w krowy :) na razie jedna he kompletuje.
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z piciem kawy po transferze? Ogólnie już dłuższy czas nie piję, ale dziś tak cały dzień strasznie leje, mam jakiegoś nieuzasadnionego nerwa i tak sobie myślę, że kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem trochę by ukoił tą negatywną aurę. Mogę?
Ja pytałam Dr...powiedziała - pij, nie ma problemu, piłam po transferze w pracy codziennie jedną z mlekiem, do pracy chodziłam normalnie, nawet na zakupy do Ikei pojechałam, a w dniu transferu miałam w domu gości :) byłam i w kinie w tym czasie i mieszkanie posprzątałam, jedno czego nie robiłam, to zero alko i nic nie dźwigałam... odstawiłam kawę jak zobaczyłam pozytywną betę i nie piję, bo zwyczajnie nie mam ochoty :)
 
do tego jakas godzine temu dzwonili z kliniki ze prolaktyna znow wysoka mimo zażywania noprolacu :( oh..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie z takich zarodkow byly ciaze. Masz 5 zarodkow, wiec mozesz brac po 2. Skoro daly rade do tego etapu to czemu, ktorys mualby nie dac rady dalej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokl Tez byl brala dwa ,moja nicole slaby zarodek [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to, ze sa troszke slabszej klasy, nie znaczy, ze w brzuchu nie nadrobia. Beda miala najlepsze warunki. Bardzo czesto sie zdarza, ze wlasnie z tych slabszych jest ciaza. Ja mialam piekny 4AA i synus urodzil sie chory, teraz tez super 5BA i ciaza biochemiczna. Ciesz sie kochana, ze masz ich az 5 i to blastki, niejedna marzy o takim wyniku. Trzymam za Ciebie slonce kciuki i wierze, ze nastepnym razem sie uda ✊
Ale z tego co sprawdziłam to CC nie jest troszkę gorszą klasą tylko chyba najsłabszą jaka jest możliwa... :-(
 
Strasznie mnie to rozwaliło jak dr powiedziała,że takie zarodki to 20% szans... i oczywiście aby podawać po 2. W tym miesiącu jak będzie owulacja to próbujemy na naturalnym aby organizm odpoczął... jak nie będzie owulacji to za miesiąc na sztucznym...
Mysle, ze to dobra decyzja. Organizm odpocznie od hormonow i moze sam teraz pieknie wytworzy owulacje. Jak sie nie uda to tak jak piszesz, startuj na sztucznym. Ja mialam teraz te same zalozenie ale owulacja byla. Wezmiesz dwie kropeczki i szanse bede duze.
 
reklama
Do góry