reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC

@walczaca o szczescie nie do końca się znam, ale skoro dotrwaly do stadium blastki i je zamrozili to chyba takie złe nie są. Dziewczyny żywym przykładem ze z super zarodka ciąży czasami nie ma a z gorszego są dlatego głowa do góry.
 
reklama
7 ładnych jajeczek tak powiedziała pani doktor, dostałam lutein dopochwowo, w poniedziałek mam zadzwonić o 10 rano mam nadzieję że w poniedziałek albo wtorek będzie już ze mną :biggrin2: po punkcji nic mnie nie boli ale leżę w łóżku

7 to ładny wynik. Dobrze że masz informacje ja bieżąco ile ich było, trochę spokojniejsza pewnie jesteś.
 
Strasznie mnie to rozwaliło jak dr powiedziała,że takie zarodki to 20% szans... i oczywiście aby podawać po 2. W tym miesiącu jak będzie owulacja to próbujemy na naturalnym aby organizm odpoczął... jak nie będzie owulacji to za miesiąc na sztucznym...

Najważniejsze, że masz plan i 4 zarodki. Ja brania po 2 w ogóle kiedyś nie rozwazalam, a teraz jak tylko będzie taka możliwość to biorę. Dbaj o endometrium naturalnymi sposobami i spróbuj troszkę ochłonąć i spokojniej podejść do tego transferu. My tu za Ciebie i Twoje kropki mocno trzymamy kciuki
 
Scratching endometrium niestety powinien być zrobiony w cyklu poprzedzającym czyli jeśli chcesz to możesz mieć w tym ale podejście dopiero w kolejnym. Ja przynajmniej taka informacje wyczytałam (bo też się nad tym zastanawiałam).
Tak dokładnie, scratching endometrium robi się w cyklu poprzedzającym, w Salve w Łodzi zawsze tak robią, ja też miałam...moja Dr mi mówiła, że zdarzało się też, że dziewczyny po scratchingu zachodziły w ciążę naturalnie przed transferem... ma na celu podrażnienie endometrium, lekarze wychodzą z założenia, że zarodek lubi później się zagnieździć w tym miejscu...
 
Walczaca ale pomysl. Masz az 5, 20% losow na loterie. Ja mialam co prawda 30% ale tylko 2. Wiec masz spore szanse, ze jednak wygrasz!!! Ja z podanych dwoch blastek mam pojedyncza ciaze. Tobie tez zycze takiego wyniku po pierwszym transferze i jeszcze zapasu na nstepne!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok tylko ja jestem już po 3 transferach niby tych najlepszych zarodków i to nie pomaga myśleć pozytywnie... nie rozumiem czemu wszystkie się rozwijają do 5 doby tylko słabo...? :/
 
witam dziewczyny ja juz w domu to z ostatniego criotransferu opis zarodka.. jakbyscie zerkły bo ja nic z tego nie rozumie
1509111361-1604b3cae94614cd-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
Kochana to, ze sa troszke slabszej klasy, nie znaczy, ze w brzuchu nie nadrobia. Beda miala najlepsze warunki. Bardzo czesto sie zdarza, ze wlasnie z tych slabszych jest ciaza. Ja mialam piekny 4AA i synus urodzil sie chory, teraz tez super 5BA i ciaza biochemiczna. Ciesz sie kochana, ze masz ich az 5 i to blastki, niejedna marzy o takim wyniku. Trzymam za Ciebie slonce kciuki i wierze, ze nastepnym razem sie uda ✊
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z piciem kawy po transferze? Ogólnie już dłuższy czas nie piję, ale dziś tak cały dzień strasznie leje, mam jakiegoś nieuzasadnionego nerwa i tak sobie myślę, że kubek kawy rozpuszczalnej z mlekiem trochę by ukoił tą negatywną aurę. Mogę?
 
Do góry