reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie ale stwierdzili ze chcą poobserwowac do 5 żeby wiedzieć coś więcej. Nie wiem nie mam siły na to wszystko i 40 lat na karku.
Rozumiem. Zastanawiam się, czy takie zarodki zalużmy 3 dniowe zaaplikowane do naszego endo rozwijają się w kolejnych dobach tak samo jak w laboratorium.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
 
7 ładnych jajeczek tak powiedziała pani doktor, dostałam Progesteron dopochwowo, w poniedziałek mam zadzwonić o 10 rano mam nadzieję że w poniedziałek albo wtorek będzie już ze mną :biggrin2: po punkcji nic mnie nie boli ale leżę w łóżku
 
Ostatnia edycja:
Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
Nie z takich zarodkow byly ciaze. Masz 5 zarodkow, wiec mozesz brac po 2. Skoro daly rade do tego etapu to czemu, ktorys mualby nie dac rady dalej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny crio lepiej na sztucznym cyklu czy na naturalnym...? Chyba jednak bezpieczniej na sztucznym...co?

Na sztucznym moim zdaniem można więcej rzeczy skontrolować czy wspomóc (np. endometrium podając leki). Niektóre dziewczyny mają problem z owulacja (w ogóle jej nie mają, pęcherzyki nie pękają), cykle są nieregularne, itp.a przy cyklu sztucznym nie ma to znaczenia. Ja wolę sztuczny ale zwolenniczki naturalnego też tu są :)
 
Nie z takich zarodkow byly ciaze. Masz 5 zarodkow, wiec mozesz brac po 2. Skoro daly rade do tego etapu to czemu, ktorys mualby nie dac rady dalej?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie mnie to rozwaliło jak dr powiedziała,że takie zarodki to 20% szans... i oczywiście aby podawać po 2. W tym miesiącu jak będzie owulacja to próbujemy na naturalnym aby organizm odpoczął... jak nie będzie owulacji to za miesiąc na sztucznym...
 
reklama
Nie jeśli chodzi o żołnierzami są ok , stwierdzili, że skoro w 3 dobie się nie zadomowił, to trzeba podtrzymać dłużej i sprawdzić czy ten się przyjmie , a jak nie to szukać przyczyny głębiej .
To chyba zależy... u nas przyczyną niepłodności jeszcze nie poznała,lekarz mówił że lepiej ich dotrzymać do 5 doby i w sumie miał rację, bo z 8 przetrwało tylko 3 tamte przestały się rozwijać,wiec w macicy też raczej by przestały, nerwy i pieniądze na dodatkowy transfer tylko bym miałaby zarodki i tak by przestały się rozwijać.
 
Do góry