reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hahaha... to jest myśl nawalić się w święta do nieprzytomności. Zamiast barszczu z uszkami wleję sobie do talerza wina i będę go piła całą wigilię a skończę przed sylwestrem, żeby wytrzeźwieć ubrać się i iść się na sylwestrze znów upić. Tak dzielnie przetrwam ten czas :D
Ja sądzę ze nie bedziesz juz mogla sie nawalic :p baaa... ja nie wiem czy zjesz barszcz czy bedziesz akurat nad wc wisieć ;-))
 
reklama
Dziś 1 beta. 7 dpt. Musi być dobrze.

Tak sobie myślę, że te moje kropki to silne są jak nie wiem co. Wy głównie odpoczywacie i się oszczędzacie. Ja biegam za tramwajami i ogarniam w pracy 13 maluszków (pracuję w żłobku) nie wszystkie chodzą same a niektóre dopiero zaczęły.
Fakt prawie ich nie dźwigam. Robi to za mnie wtajemniczona koleżanka. Ale jak zostaję sama to jednak zdarza mi się i nosić na rękach płaczące maleństwo.
Ja przy kolejnym podejściu tez zamierzam normalnie żyć i pracować ;-)
 
Kiedy masz wizyte ?dasz rade podejsc w cyklu nastepnym czy wolisz odczekac.
Ja moglam podchodzic w lipcu juz do drugiego ale lekarz sam zaproponowal odpoczac w wakacje.Maly odpoczynek jest naprawde dobry tylko trzeba miec czym.glowe zajac.
Ja chyba wole od razu... tylko teraz chyba zamierzam po funkcjonowac normalnie,pracowac i żyć. Nie moge juz żyć tylko wizytami i transferami...
 
reklama
Do góry