reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana a co u faceta dobrze by bylo zbadac z immunologii?

My nie robiliśmy tych badań bo wszystko kosztuje a ja czułam ze to u mnie jest problem . Robi się z tego co wiem badanie nasienia z pochwy po stosunku pod względem immunologicznym czy przypadkiem przeciwciała nie zabijają plemniki ale tez są jakieś badani z krwi. Najlepiej jakby dziewczyny na kolejnej wizycie podpytały Paśnika pewnie powie co najlepiej .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
addunia skąd ty jesteś, że aż tyle dojeżdżałaś? ja ostatnio do paśnika jechałam 270km i szczerze mówiąc jestem przerażona - ob 7.30 do 18.00 w drodze... i jak tu na monitoringi co 2 dzień jeździć??
Okolice Poznania. Ciezko bylo ale waarto. Nierraz co drugi dzien o 4 rano sie wyjezdzalo bo do pracy chodzilismmy i wolne tak braliśmy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My nie robiliśmy tych badań bo wszystko kosztuje a ja czułam ze to u mnie jest problem . Robi się z tego co wiem badanie nasienia z pochwy po stosunku pod względem immunologicznym czy przypadkiem przeciwciała nie zabijają plemniki ale tez są jakieś badani z krwi. Najlepiej jakby dziewczyny na kolejnej wizycie podpytały Paśnika pewnie powie co najlepiej .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
przeciwciała przeciw plemnikowe?
czytałam gdzieś, że to facet z nasienia może robić ale pewni i kobieta może...?
 
@MoKa nie namawiaj do złego [emoji14]
a ty kochana nie świruj i nie rób sikaczy, nie mierz temp bo po co zawracać sobie gitarkę głupotami... poczekaj do tego poniedziałku, włącz myślenie o niebieskich migdałach i nie stresuj kropka!!
W ogóle dziewczyny ja tak z dupy odkopałam moje stare posty z początku września jak byłam po transferze, bo człowiek za szybko zapomina co ważne i muszę was ochrzanić!!! ja tryskałam dobrą energią i optymizmem, głupoty się mnie trzymały, a wy tu bez powodu schizujecie. Jak przyjdzie pora to będziecie myśleć co dalej, a teraz idźcie spać i śpijcie aż do bety ;)
@MoKa nie namawia, sama postanowiłam sobie podkręcić atmosferę. Aktualnie umysłowo jestem na pograniczu porażki i udanego transferu, więc nie jest źle. Zasadzilam dziś 100 tulipanów, więc popołudniu byłam wyłączona totalnie [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okolice Poznania. Ciezko bylo ale waarto. Nierraz co drugi dzien o 4 rano sie wyjezdzalo bo do pracy chodzilismmy i wolne tak braliśmy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja właśnie jutro wstaje o 5 i ruszam. Badanie estradiolu, a potem wizyta i powrót do domu. Jeżdżę sama, wiec trochę to męczące ale teraz tymbardziej wiem, ze podjęłam dobra decyzje wybierając Gamete i mojego dr :)
 
reklama
przeciwciała przeciw plemnikowe?
czytałam gdzieś, że to facet z nasienia może robić ale pewni i kobieta może...?

W przypadku gdy plemnik napotka na swojej drodze przeciwciało skierowane przeciwko niemu – staje się dla niego antygenem – „wrogiem”. Przeciwciało atakujące plemnik może być pochodzenia własnego (męskiego) – wtedy mówimy o odpowiedzi autoimmunologicznej, lub obcego – partnerki – wtedy mamy do czynienia z odpowiedzią alloimmunologiczną. W obu przypadkach dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia plemnika uniemożliwiającego zapłodnienie. W sytuacji gdy jednak do zapłodnienia dojdzie, to wtedy zwalczany jest zarodek – ponieważ zawiera on w połowie materiał genetyczny od ojca – ale wtedy mówimy już o immunologicznej przyczynie poronienia.
Read more at Link do: Źle dopasowani - czym jest niepłodność immunologiczna i jak ją leczyć



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry