reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@ludek i @Nina001 odetchniecie w II trymestrze ale łapcie wtedy mocno oddech bo III trymestr moze być jak u mnie znowu hardcore [emoji12] @monikaaamonikaaa plamienia bardzo często się zdarzają, też to przeżyłam...

---29tc---
 
Dziewczyny miałyście na początku ciąży twardy brzuch ? ja mam bardzo twardy i przeszkadza mi nawet w schylaniu się a o spaniu na brzuchu nie ma mowy..
Drugie, głupie pytanie. Co myślicie o robieniu paznokci hybrydowych w pierwszym trymestrze ? Ja zawsze mam zrobione a teraz jak chciałam sobie znowu zrobić to parę osób mi odradziło w pierwszym trymestrze. Myślicie że to naprawdę takie niedobre ???
Może magnez i nospa są potrzebne, nie powinien twardniec... Co do paznokci malowalam cały czas ale zwykłym akurat lakierem

---29tc---
 
Ja kiedyś pytałam o hybrydy i słyszałam że można tylko żeby lampą se w brzuch nie celować ale nie wiem czy to prawda. Drugiej strony przecież jak w domu sprzątamy to też tej chemii trochę mamy i generalnie trudno chyba z nią w obecnych czasach się nie stykać ale szczerze mówiąc sama nie wiem. Może położnych warto podpytać ale kobiety lekarki bo facet to nawet nie będzie wiedział co to jest :)
Jeśli chodzi o sprzątanie w ciąży to jak już musze to w rekawicach a bardziej toksyczne tylko mąż używa...nic co wdycham nie używam

---29tc---
 
reklama
Do góry