reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziś uwierzyłam, ze bedzie dobrze [emoji7]
1508838123-ec4c88f30bb73054-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
GRA-TU-LA-CJE!!!!!
 
Na niektóre wyniki się czeka ok tygodnia. Koszt ok 500 zł. Lekarzowi owszem, trzeba ufać, bo do takiego, co mu nie ufam ani trochę bym w ogóle nie poszła ale wiadomo - kontrola podstawą zaufania :D Dla własnego spokoju sumienia możesz zrobić. A i jeżeli nie daj Boże by się okazało, że później musisz je jednak zrobić, to zawsze masz w zanadrzu trochę zaoszczędzonego czasu :)
Dżoasia wiem ze juz kiedys pisałas, ale daj plis znka te podstawowe badania immunologiczne to jakie? :)
 
Spróbuj wszystkich sposobów które radca polecił + Izba lekarska. Postraszyc sądem zawsze można, może coś uda się Wam ugrać. Oby jak najmniej osób oszukali...
Ja miałam raz transfer z kobietka która miała jajeczka od dawczyni. Podobało mi się to że przed transferem została poproszony przez embriologa i wszystko jej tłumaczył co/ jak/ ile, zresztą jak każdej z nas będącej w "poczekalni";). Z tego co mi opowiadała z sześciu czy ośmiu (niestety nie pamiętam) zapłodnionych przetrwało 3. Więc kompletny brak profesjonalizmu jeśli chodzi tą klinikę. Nóż w kieszeni się otwiera jak słyszy się o takich rzeczach, które się Wam przytrafily:(.
 
Ale mam dwie różne pod pachą 36.0 a dowcipnie 37.5 czy to nie progesteron podnosi też temperature?

Z temperaturą i jej mierzeniem to po naszych lekach nie jest miarodajne. Poza tym temperatura musi być mierzona przez cały cykl (a najlepiej kilka dla porównania), o tej samej porze (najlepiej przed wstaniem rano z łóżka) i w tym samym miejscu.
 
reklama
Do góry