reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja od początku mam 0,4 i żadnych takich objawów. Raz musiałam sobie w naczynko wbić bo trochę krwi mi poleciało ale nie mam aż takich jazd więc może @tamiza zadzwoń jednak do lekarza.



U mnie na szczęście dzień przed transferem mąż wypucował pokój w którym teraz śpię takim antybakteryjnym płynem i w ogóle dużo go teraz używamy a jak na razie mam też ten komfort że nie mam w ogóle z chemią do czynienia. Mąż przejął te obowiązki przynajmniej na razie i staramy się żeby jak najwięcej rzeczy było tym antybakteryjnym i bezzapachowym czyszczone ale co do hybryd to rzeczywiście bardzo mi trudno się wypowiedzieć bo słyszałam za i przeciw i też słyszałam że zwykłe lakiery są gorsze a inni mówią że lepsze. Sama więc nie wiem. Ja na razie mam hybrydy jeszcze sprzed punkcji jak będę w ciąży na pewno lekarkę zapytam. To jak z farbowaniem włosów jedni mówią że szkodzi inni że to mit ale nie wiem czy warto ryzykować. Chyba najlepiej ekspertów zapytać.
Kochana a mozesz podac nazwe tego plynu?:)
 
reklama
Komorki nk czy tez subpopulacje limfocytow w ktorej sklad wchodza komorki nk trzeba robic po owulacji w drugiej fazie cyklu jak najblizej miesiaczki bo wlasnie wtedy ich wynik jest wiarygodny. Gdyz uaktywniaja sie wlasnie po owulacji niszczac ewentualny zagniezdzajacy sie zarodek
Te tak ale tam dziewczyny pytaly o te podstawowe. I mnie bedzie "maly" problem z ta owulacja... jak trzeba to nie ma a jest dopiero jak nic o tym nie wiem...
 
o spoko dziękuje.a jak z wynikami są w tym samym dniu ?

Ja też jakiś czas temu (niedziela) byłam w calodoborym punkcie, specjalnie jechałam do niego kawałek drogi, dzwoniłam jeszcze przed wyjazdem czy na pewno pobierają, itp. Ale nie pomyślałam żeby zapytać jak z wynikami i okazało się za za dwa dni :). Poszłam więc w poniedziałek rano do mojego laboratorium i koło południa miałam wyniki dlatego zawsze jednak lepiej się dopytac.
 
Tylko czy to nie kwestia leków tylko i wyłącznie?

Dziś moje dwa skarby zgodnie z planem powinny wyjść z otoczki mam nadzieję że AH im pomógł i bez problemu sobie wyszły i rozwijają się dalej a jutro już będą pięknie wczepione w endo :)

Wiem,ze piszą i mówią, ze to od leków ale ja przy moich transferach zaobserwowałam wzrost temp dopiero po transferze koło 3 dpt,w pierwszym przypadku prg brałam 3 dni wcześniej a teraz 5 dni.... myśle,ze cos w tym jest i tego sie trzymajmy [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziś badania. Mam zrobić progesteron, estradiol i morfologię. Na tej podstawie stwierdzą czy muszę dostać jeszcze 1/8 dawki ovitrelle. W sobotę (8dpt) bhcg.

Pytanie jednak z innej beczki.
Dziewczyny jak z wypróżnianiem się u was po transferze ?
 
ojjj jak mi się dobrze śpi przy ogólnym :D miałam już 4 razy a za pierwszym razem jak się wybudzałam, to ponoć śmiałam się na cały blok operacyjny :D

Mi tez sie dobrze śpi ale jak sie budzę to płacze.... a juz po lyzeczkowaniu mam mega traumę [emoji29]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Dziś badania. Mam zrobić progesteron, estradiol i morfologię. Na tej podstawie stwierdzą czy muszę dostać jeszcze 1/8 dawki ovitrelle. W sobotę (8dpt) bhcg.

Pytanie jednak z innej beczki.
Dziewczyny jak z wypróżnianiem się u was po transferze ?

Po transferze ovitrell dostajesz?
Na kibelku ciężko [emoji29] królicze bobki, ale moja dieta sie pogorszyła przez nudności....


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Po transferze ovitrell dostajesz?
Na kibelku ciężko [emoji29] królicze bobki, ale moja dieta sie pogorszyła przez nudności....


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Juz Cie dopadły? ;-) no to Maly Czlowieczek zadomowil sie u Ciebie juz na dobre! Super :-)
A plamienia ustały??
 
Ostatnia edycja:
Do góry