reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z temperaturą i jej mierzeniem to po naszych lekach nie jest miarodajne. Poza tym temperatura musi być mierzona przez cały cykl (a najlepiej kilka dla porównania), o tej samej porze (najlepiej przed wstaniem rano z łóżka) i w tym samym miejscu.
Tak z ciekawości sprawdziłam.
Chyba nie sądzisz że przy in-vitro nadal prowadzę kalendarzyk :p
 
reklama
Dziś uwierzyłam, ze bedzie dobrze [emoji7]
1508838123-ec4c88f30bb73054-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Suuuper!!! <3 gratuluję!
 
Dziękuje dziewczyny za gratulacje [emoji8] od piątku znowu delikatne zamartwianie [emoji12][emoji6]

Ja mam w ustach i pod pachą tak samo bo rtęciowy pokazuje 37,2 a elektroniczny 37,0 - 36,9. To pewnie przez leki bo standardowo to mam 36,4 góra 36,5

No ładnie to wyglada [emoji1303]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Dasz rade, endo napewno podrosnie. Wytrawne wino duzo lepsze na endo, moze jakos sprobuj sie przekonac, ja akurat bardzo lubie.
To jak ja mam teraz endo 9,7 to za tydzien nie bedzie za grube? Teraz sie tym bede martwic..

Nie martw sie nie podrośnie przez tydzień aż tyle żeby było za grube. Z tego co pamietam to 1,4 to już górna granica, ale to nie wiem co musiałabyś zrobić żeby tak podskoczyło.
 
Do góry