reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mail ten ze strony apc-odbieraja je babki z rejestracji i mu przesylaja-tak mi mowil. W ten poniedziałek przyjmowal od 12 a ja bylam 4 na 13
aacha ;) to jeszcze jedno pytanie - bo tam na stronie oni mają napisane, że wszystkie badania robią od razu po wyjściu z gabinetu. Nie ukrywam, że wolałabym wszystko zrobić faktycznie tam na miejscu, żeby już męża nie ciągać po prokocimiu czy gdzieś tam bo też musiałby brać kolejny urlop a wgl jak słyszę słowo szital to mnie już trzącha. Te allo mlr, nk, cytokiny itp to robią faktycznie na miejscu i nie trzeba być na czczo?
 
reklama
aacha ;) to jeszcze jedno pytanie - bo tam na stronie oni mają napisane, że wszystkie badania robią od razu po wyjściu z gabinetu. Nie ukrywam, że wolałabym wszystko zrobić faktycznie tam na miejscu, żeby już męża nie ciągać po prokocimiu czy gdzieś tam bo też musiałby brać kolejny urlop a wgl jak słyszę słowo szital to mnie już trzącha. Te allo mlr, nk, cytokiny itp to robią faktycznie na miejscu i nie trzeba być na czczo?
Ja nie bylam na czco tylko na NK nie ma tam zapisow? Zadezwon sobie tam lepiej i sie dopytaj tez o to czy trzeba byc na czczo czy nie bo ja nie bylam a jedna dziewczyna ktora robila w lodzi podobno musiala byc na czczo. tylko ja nie wiem czy on ci zleci NK czy nie profil limfocytarny bo na forum o immunologi dziewczyny nie robily tej cytitoksycznosci komorek NK tylko ten profil czy jakoś tak sie to nazywa. Pamietaj ze do allo mlrow musi byc test mikrocytotoksyczny sie chyba nazywa który mowi czy maz moze byc dawca
 
Ja nie bylam na czco tylko na NK nie ma tam zapisow? Zadezwon sobie tam lepiej i sie dopytaj tez o to czy trzeba byc na czczo czy nie bo ja nie bylam a jedna dziewczyna ktora robila w lodzi podobno musiala byc na czczo. tylko ja nie wiem czy on ci zleci NK czy nie profil limfocytarny bo na forum o immunologi dziewczyny nie robily tej cytitoksycznosci komorek NK tylko ten profil czy jakoś tak sie to nazywa. Pamietaj ze do allo mlrow musi byc test mikrocytotoksyczny sie chyba nazywa który mowi czy maz moze byc dawca
mam nadzieje że to doktorek niczego nie pominie bo ja jestem zielona jak szczypiorek na wiosne w tej immunologii :p dzięki za info. Nie będę tam dzwonić bo do 15tej i tak ciężko na czczo będzie wytrzymać a z głodu zapomne o co miałam pytać :D
miłej nocki, spadam :*
 
kurde to niedobrze, żeby się to u ciebie nie ciągnęło jak u mnie... a próbowałaś jakiegoś domowego sposobu na wywołanie? kurde u mnie nic nie działa:/

Ja jak poszłam do garażu sprzątać, trochę się poschylałam i poprzenosiłam cięższych kartonów (myślałam że są lżejsze) to zaczęłam krwawić.
 
Test sikany przed beta zrobiony . Negatywny.

Ja przed beta też niestety zawsze robiłam testy i wychodziły negatywne i rzeczywiście się nie udawało...I żadne słowa pocieszenia nic by tu nie dały bo ja wiedziałam swoje (że beta też nie będzie pozytyelwna). Ale są tu przypadki, gdzie było inaczej. Test mógł być być mniej czuly, stężenie zbyt małe, itp.więc poczekaj cierpliwie do momentu wyniku bety.
 
reklama
Do góry