reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to mam nadzieje że gonal pomoże w zwiększonej dawce. 300 jednostek teraz mam. Nawet już dziś 75 kazała mi dobić w brzuch żeby już było 300 :)
i dobrze, ja podczas stymulacji tez raz dobijałam :) a to, e małe to się za bardzo nie przejmuj - ważne żeby równo rosły :) może jak będą większe to jeszcze sie jakieś okażą, które się chowają z tylu :)
 
Trudno to opisać - w skrócie najpierw Pani doktor G zapytała czy znamy się z kliniki czy już wcześniej no i powiedziałam jej że znamy się z forum dla psychicznie chorych.. Potem już było tylko... hymmmm... Weselej ;) w sumie klinika powinna nam zapłacić za poprawianie nastroju personelowi ;)
Hehe dobre to musialo byc wesolo :)
 
Dziewczyny a po odstawieniu lekow okres jest jakis inny? Bo pielegniarka mi powiedziala, ze jak bede mocno krwawic i bedzie ostry bol to mam sie kontaktowac z klinika a jak to bedzie wieczorem to do szpitala mam jechac.
Ja mialam normalny po biochemicznej i po odstawieniu leków. Też się bardzo bałam.
Będzie dobrze. Cieszę się że lekarz się zgodził na naturalnym cyklu tak jak chciałas. Też się nad takim zastanawiałam ale idę na sztucznym bo te dojazdy UK- PL by mnie wykonczyly.
 
no zayebiście... taki nfz... ja myślę, że oni się pisioków boją bo chyba teraz są te jakieś obostrzenia w ustawach? Czy to jeszcze nie weszło?
A u mnie raczej beta może i będzie spadać ale nie wiem czy samo się wszystko ewakuuje bo to już takie stare jest i może się okazać jak u pixie, że jej trochę spadło a potem i tak musiała mieć zabieg. Więc ja trochę przyspieszę...
Kurde straszne jest to traktowanie pacjenta;( na NFZ już kasy nie ma ale prywatnie prosze bardzo. Dziady jedne. A czy Szlachcic nie ma jakichś znajomości w szpitalu?? Bo kóźwa rozumię że płacisz za IVF ale nie kór... za coś co ratuje Ci życie.
 
reklama
Do góry