reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja na wlasna reke zrobilam sobie progesteron i wydaje mi sie za niski jak na ten tydzien i z zastrzykiem bo 41. zrobilam bo 3 tyg temu juz sie zastanawial czy mi odstawic juz leki czy jeszcze . jakos z tym prolutexem pewniej sie czuje, no coz zobacze co zdecyduje w srode
Ja miałam bardzo wysoki bo koło 160 później bez leków koło 80 dlatego mi.kazał odstawiac ale i tak biore jeszcze do wizyty dwa razy dziennie duphaston a za tydzień może już całkiem mi każe odstawić
 
Tak, mam jeszcze 3 blastki. No na naturę nie mam co liczyć bo zawodzi na całej linii - tak naprawdę bez operacyjnego nawiercania jajników nie miałam owulacji nawet o lekach... Teraz mam owulację na cyklu stucznym i w ciąży :p a jak trzeba to nie ma...
No z ta owu to jaja fest.
To super, ze az 3 na Ciebie czekaja. Ja juz mam tylko 2 blastki.
 
Dziewczyny, którym się udało. Czy wy gdzieś tam
podświadomie wiedzialyscie, ze się udało? Bo jak to mówią niby kobieta wie, ze jest w ciąży. A ja czuje się tak jakbym miała jutro zdać jakiś bardzo ważny egzamin :(
 
Dziewczyny, którym się udało. Czy wy gdzieś tam
podświadomie wiedzialyscie, ze się udało? Bo jak to mówią niby kobieta wie, ze jest w ciąży. A ja czuje się tak jakbym miała jutro zdać jakiś bardzo ważny egzamin :(
ja bardziej bylam na nie, ze sie nie udalo. a tak jak Ty czuje sie przed kazda wizyta. teraz ide w srode a dzis juz od 4 nie spalam :(
 
reklama
Do góry