reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

moj maz ma całkowity zakaz alkoholu nawet tego bezalkoholowego .. watroby ma tylko 30 procent ..i ledwo wydolna po chemii ,wskazniki watrobowe szaleja stad nawet maz nie moze ani.lekow ani antybiotykow brac..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem. Tak jak pislam.tacie wycieli zoladek reszta ok. W takim razie mize.dieta watrobowo trzustkowa- sama na niej bylam jako dziecko. Duzo gotowanych warzyw, malo surowych. Pieczone jablka, dzemy. Ogolnie przeciwienstwo diet nisko cukrowych. Pamietam ze.mieso gotowane moglam,pieczone, ale nie smazone!! zupy na chudym miesie albo masle, biale pieczywo, wszystko bardzo lekkostrawne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozumiem. Tak jak pislam.tacie wycieli zoladek reszta ok. W takim razie mize.dieta watrobowo trzustkowa- sama na niej bylam jako dziecko. Duzo gotowanych warzyw, malo surowych. Pieczone jablka, dzemy. Ogolnie przeciwienstwo diet nisko cukrowych. Pamietam ze.mieso gotowane moglam,pieczone, ale nie smazone!! zupy na chudym miesie albo masle, biale pieczywo, wszystko bardzo lekkostrawne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no Damian tez miał ta diete ale schudł mi wtedy prawie 10kg wiec lekarz zabronił diet ze ma jesc wszystko z umiarem wiec robie obiady zupa albo ryby miesko warzywka ...wszystkie warzywa sprowadzam z pl zeby zdrowsze było taras obsadziłam własna zielenina pomidiry papryka ogorki sałata itd . zeby zdrowo i swierzo ale teraz po tej drugiej chemii nie chce jesc zmuszam przynosze błagam ale jedt ciezko .. soki z burakow robie zeby krew byla lepsza..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewuszki kiedy najlepiej mogę zrobić badanie Hcg? dopiero14dpt czy może wcześniej?:) dzisiaj dopiero miałam transfer, ale chce wiedzieć czy wcześniej i ile mogę je wykonać :)
 
reklama
No dobra @tamiza to była najbardziej psychiczna i najlepsza wizyta w klinice EVER :) myślę że do tej pory o nas tam gadają i się śmieją ;)
Te z forum dla psychicznie chorych ;)
Zgadzam się z Toba w 100%! Już widzę ich uśmiechy w środę!

co tam nawyprawiałyscie??!! :D
Nic nadzwyczajnego :p
Razem nie wchodziłyśmy ale tak czy tak było bardzo wesoło :-D
 
Do góry