reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokladnie. Tata rzucal haslo placuszki, mama robila placuszki, tata rzucal haslo rosol z lanym ciastem to byl rosol. Chcial chipsy, jadl chipsy, chcial czekolade, to ja dostawal. Nawet pamietam ze w.hospicjum pilam z nim.piwo bo chcial. Co orawda bezalkoholowe ale dostal bo chcial. Maz musi ci mowic na co ma ochote.
Ja podpytam mamy co gotowala. Ale tak jak mowie tata nie mial zoladka wiec wszystki bylo latwe do przemielenia w jelitach.

A kisiel robi sie tak: gotujesz owoce jak na ta syrop (mozesz troche mniej cukru jak nie lubiciebardzo slodko) w szklance rozpuszczasz make ziemniaczana na nieduzej ilosci wody i wlewasz do syropu. Gotujesz chwile, az zgestnieje. Poszukam proporcji w necie jak bede na kompie, bo ja tak na oko robie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
aha no czasem.zuci hasło ze rosól czy cos dzis np grzybowa biegałam wszedzie zeby grzyby dostac..zjadł.ale to tak raz na tydzien a jednak codziennie jesc musi ...nawet uszek ani pierogow nie chce :( a zawsze dałby sie pokroic... to jest najgorsze

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
3* 1 estrofem.2 mg.
3*1 dhupaston 10 mg
3*1 lutinus dopochwowo 100mg
to wg tej rozpiski, którą znalazłaś to trochę mało (tam było, żeby przyjmować 500-600mg) Ponoć jest tak, że duphaston i lutinus nie wplywają na poziom progesteronu we krwi ale mi w klinice tłumaczyli, że to zależy od przyswajalności i nie wiem już kogo słuchać. Ciekawe co ci dr odpisze - daj znać!
 
Lekarz tacie nawet wodki nie zabronil... wiec chybawinem tez mozna.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
moj maz ma całkowity zakaz alkoholu nawet tego bezalkoholowego .. watroby ma tylko 30 procent ..i ledwo wydolna po chemii ,wskazniki watrobowe szaleja stad nawet maz nie moze ani.lekow ani antybiotykow brac..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to wg tej rozpiski, którą znalazłaś to trochę mało (tam było, żeby przyjmować 500-600mg) Ponoć jest tak, że duphaston i lutinus nie wplywają na poziom progesteronu we krwi ale mi w klinice tłumaczyli, że to zależy od przyswajalności i nie wiem już kogo słuchać. Ciekawe co ci dr odpisze - daj znać!
Oki. Już nie wiem co mam myśleć zaraz padnę że stresu.
 
reklama
Do góry