reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Ja wróciłam z Łodzi i padam na pysk. U mnie wszystkie w immunologii jest pięknie naprawione i do końca roku mamy działać bez żadnych doszczepień. Dr. Paśnik dziwił się dlaczego się nie udało. Nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Mam dostać 2 dawki intralipidu przed transferem-jedną 2 tygodnie przed a drugą w dniu transferu. I zardki mam trzymać do stadium blastocysty i takie zarodki mają być transferowane. @dżoasia nie będzisz zadowolona ze mnie bo w sumie praktycznie nic się w Twojej sprawie nie dowiedziałam. Bo chciałam to tak powiedzieć jakby chodziło o mnie ale mi nie wyszło... Powiedział tylko tyle że te wlewy mają bardzo szerokie spektrum działania. Więc pytam czy obniżają NK, podwyższają allo mlry. I co do NK to mogą działać korzystnie (choć dużo taniej wychodzi intralipid) natomiast mogą obniżać allo mlry i to jest zjawisko złe bo my potrzebujemy ich dużo żeby organizm nie zwalczał zarodka. Wejdź sobie na stronę APC, tam jest podany mail i napisz do niego (myślę że ci odpisze bo mi kazał się kontaktować mailowy jakbym miała jakieś zapytania) że chcesz się umówić na wizytę ale że jedziesz z daleka to żeby wypisał Ci badania jakie nalezy zrobić albo umów się w Krakowie do Sydora. Paśnik ma terminy na poczatek listopada. Przepraszam ale zakręciłam się z tym i on albo mnie zbył albo nie jest zwolennikiem wlewów. Tak samo accofil - Ty chyba miałaś podawany. Ja mam zabroniony bo jego można podać ale jeśli właśnie jest coś nachrzanione bodajże w KIRach. Kochana przepraszam że tylko tyle się dowiedziałam ale tak jesteś teraz w zawieszeniu więc ja bym Ci jednak radziła umówić się na wizytę do immunologa i wiedzieć co jest przyczyną twojej drugiej już z kolei straty niż pakować kasę w środki które wzbogacają wiadomo kogo.
 
Witam dziewczyny :)
U mnie dzień zaczął się bardzo pechowo... najpierw wyjeżdżając z podwórka uciekł mi pies i goniłam go po całym osiedlu:wściekła/y: później pocałowałam klamke w aptece:szok::angry::angry::angry: nastepnie na skrzyżowaniu zgasło mi auto i nie chciało odpalić:szok::szok::szok: w momencie gdy nie mogłam odpalić uświadomiłam sobie że nie zabrałam telefonu:sorry::sorry::wściekła/y::wściekła/y:
Myśląc że już gorzej być nie może odpaliłam jednak to cholerne auto i pojechałam na zakupy z pełnym pęherzem bo apteka była odwiedzona z wiadomych powodów :-p:-p po czym wróciłam się do apteki kupiłam testy i wróciłam z zakupami do domku.
Wahałam się czy robić ten test bo to dopiero 6dpt no i mam pecha od rana ale zrobiłam. Może zwariowałam ale po 3 latach białego pola widze cień cienia :szok: nie nastawiam się jeszcze bo testy mogą wychodzić oszukane. Mężowi się nie przyznam bo zabronił mi dzisiaj robić test. On miał wiedzieć pierwszy ale nie powstrzymałam się żeby do was napisać:-) :)
Super kochana cien cienia to juz cos. Trzymam kciuki za kolejne testy nabierajace pieknej barwy. A przede wszystkim za wysoka bete
 
reklama
Do góry