reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja nigdy nie mam padanego juz od skończenia stymulacji. W sensie ani w dniu transferu,ani później przed data bety... :/
Mi badali tylko w dniu punkcji, a teraz na tym sztucznym cyklu na monitoringu - w 9dc. I potem nie kazali badać, dopiero jak poszłam na wizytę pęcherzykową w 14dpt to kazał zbadać. No i teraz na pewno będę badać tez sama na własną rękę bo widzisz jak to wyglądało - na wizytę pojechałam tak "z dupy", bo mnie wcześniej te przyrosty niepokoiły a poza tym miałam rocznicę ślubu, to przynajmniej mąż się chwilę pocieszył. I jak sie okazało, że niski to na sygnale musiałam zapierdzielać po zastrzyki. A tak to na karcie informacyjnej do transferu miałam info, żeby w razie pozytywnej bety umówić się na wizytę dopiero 24-30dpt. I kto jest głupi?? Jakbym nie pojechała 14dpt to nawet bym nie wiedziała że był za niski. Nie wiem kogo za to zabić...
 
reklama
Ja po wizycie przed crio. Endo urosło (a w piątek pół wieczora przeplakalam), wyniki estradiolu i progesteronu bardzo dobre (u mnie są konieczne do podjecia decyzji o transferze) i w sobotę transfer :).
OOOO super, czyli nie trzeba plastrów ;) Super!!! to macie transfer razem z @walczaca o szczescie :D
 
Mi badali tylko w dniu punkcji, a teraz na tym sztucznym cyklu na monitoringu - w 9dc. I potem nie kazali badać, dopiero jak poszłam na wizytę pęcherzykową w 14dpt to kazał zbadać. No i teraz na pewno będę badać tez sama na własną rękę bo widzisz jak to wyglądało - na wizytę pojechałam tak "z dupy", bo mnie wcześniej te przyrosty niepokoiły a poza tym miałam rocznicę ślubu, to przynajmniej mąż się chwilę pocieszył. I jak sie okazało, że niski to na sygnale musiałam zapierdzielać po zastrzyki. A tak to na karcie informacyjnej do transferu miałam info, żeby w razie pozytywnej bety umówić się na wizytę dopiero 24-30dpt. I kto jest głupi?? Jakbym nie pojechała 14dpt to nawet bym nie wiedziała że był za niski. Nie wiem kogo za to zabić...
No wlasnie... ehhh... kurde troche te nasze leczenie to tez takie jakby na ślepo czesto jest,co? To tak damo jak mnie te leki zastanawiaja czemu teraz mam inne niz ostatnio. No oczywiscie ciesze sie że mam ich wiecej,ale nie.mozna bylo tego wszystkiego dac za pierwszym razem? Moze juz bylabym na zupelnie innym etapie... :/
Troche sie zastanawiam czy nie powinnysmy jednak wiecej wziąść w swoje rece :-D
 
Może głupio zapytam i nie wiem czy Twój M może, ale są chyba takie preparaty na pobudzenie apetytu, może tego by spróbować? A jak nie to chyba musisz robić wlasnoreczne smaczne śniadania, obiady i kolacje i w maire możliwości zjadać razem. Takie wspólne posiłki bardzo zbliżają i Twojemu M będzie trudniej odmówić.
robie mu sniadania obiady i kolacje prosze chodze jak za dzieckien soki mu sama robie smoothi owoce pokrojone itd..wszystko własnoreczne zrobiłam kartacze zawsze lubił nie zhadł krokiety nie gołabki nie .. zupy jeszcze mi zjada jako tako ale to przelatuje .. no na apetyt nie bardzo bo to watroba..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wlasnie... ehhh... kurde troche te nasze leczenie to tez takie jakby na ślepo czesto jest,co? To tak damo jak mnie te leki zastanawiaja czemu teraz mam inne niz ostatnio. No oczywiscie ciesze sie że mam ich wiecej,ale nie.mozna bylo tego wszystkiego dac za pierwszym razem? Moze juz bylabym na zupelnie innym etapie... :/
Troche sie zastanawiam czy nie powinnysmy jednak wiecej wziąść w swoje rece :-D
mi w domu juz chyba tylko sprzętu do usg brakuje i pieczątki, żeby se recepty wypisywać :p
 
Do góry