reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Elala nie odstawiaj jeszcze lekow, chyba ze Ci w klinice powiedza. Dzwonilam do polskich lekarzy na Farnham Road, wiesz gdzie? Robia bete w srody popoludniu za £35. Lepiej idz i sprawdz. Sama sie zastanawiam, czy nie zrobic choc to chyba za szybko, sama nie wiem czy juz by mi cos wyszlo.
 
reklama
Dzieki kochana jestes zaczekam do srody bo innego wyjscia nie mam a lekow juz wiecej niema a w klinice powiedzieli mi ze po 2 tyg odstawic wiec tak robie. Moze sproboj w srode pierwsza werfikacje a za kikla dni kolejna piwinno wyjsc dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Elala - no wlasnie co oni z tym progesteronem? Ja oficjalnie mam siknac w piatek a tylko do piatku mam leki! Zadzwonie do nich w czwartek, ale watpie zeby dali mi wiecej, a na wlasna reke nie zalatwiam, bo sie boje brac.
 
Onlyone kreseczka druga jest,więc to dobry znak a co masz za wyciek, jeśli mogę zapytać? Plamienia czy upławy?
Elala trzymaj się kochana, główka do góry i jeśli ziści się ten najgorszy scenariusz,że tym razem się nie udało,to wracaj szybko po swoje mrożaczki. Super,że je masz!!to twój as w rękawie:tak:

Dziewczynki zaciążone chciałabym zapytać Was o farbowanie włosów. Ja mam jakieś opory i chodzę z okropnym odrostem, jakoś nie mogę się przełamać i czekam do 12 tygodnia, a jak to jest u Was? Czy można farbować a jeśli tak,to bezpieczniejszy jest baleyage czy farba na całości włosów? Sorki,że odbiegam od wątku...
 
gieniek moja fryzjerka twierdzi ze ciąża nie ma nic do farbowania włosów. chodzi o to ze masz słabszy organizm i kolor może nie złapać dobrze. Podczas @ też sie niby nie farbuje włosów... moja fryzjerka uważa że na ciążę nie ma to żadnego wpływu.

onlyone mnie lekarz zalecił bete w 10 dpt ale wiem ze dziewczyny tu już w 8 robiły i wychodziła. lepsza taka beta jak test sikany który z reguły kłamie (oby u mnie się nie mylił...:( )
 
Dziewczynki zaciążone chciałabym zapytać Was o farbowanie włosów. Ja mam jakieś opory i chodzę z okropnym odrostem, jakoś nie mogę się przełamać i czekam do 12 tygodnia, a jak to jest u Was? Czy można farbować a jeśli tak,to bezpieczniejszy jest baleyage czy farba na całości włosów? Sorki,że odbiegam od wątku...

hej geniek tez balam sie farbowac pomimo to ze gin dal zielone swiatlo itd, ja poszlam do dobrego fryzjera z dobrymi farbami a i tak jak robila mi pasemka to mi strasznie smierdzialo, poszlam dopiero w 2 trymestrze bo w 1 to pewnie puscilabym pawia albo latala do kibelka siusiu co 5 minut, na twoim miejscu-zwazywszy tego-niech spada na ksiezyc-krwiaka to poczekalabym az sytuacja sie ustabilizuje bo ciezko farbowac na lezaco...ale potem to nie ma problemu, nalozenie pasemek trwa dluzej ale nie nakladaja farby tak bardzo na skore wiec ja wybralam opcje pasemka-trwalo 3 godziny, no ale co sie ma potem dobre samopoczucie to sie ma, drugie farbowanie zrobilam pare tygodni przed porodem-bo potem zapomnij :)

co do sikaczy to niestety ale wydaje mi sie ze dziewczyny przesadzacie robiac je tak wczesnie, a odstawianie lekow po sikaczu-chyba ze robiony ok 14dpt to duzy blad, to jest strasznie wczesna ciaza-normalnie nikt nie robi tak wczesnie i szczerze powinno sie tego zakazac, ja robilam rano przed beta i to byl 13dpt i przy becie ponad 400 nadal kreska byla slaba a jak mialam bete 90-przy nieudanym transferze swiezynek to na tescie nie wyszlo nic chociaz cos tam zaskoczylo ale sie nie rozwinelo, wydaje mi sie ze optymalnie jest testowac po 12dpt ale wczesniej to stres, ktory niestety moze zle wplynac na rozwoj wydarzen-czasami decyduja b.drobne rzeczy czy rozwinie sie zarodek czy tez nie,
trzymam za wszystkie kciuki, przykro mi za te co jeszcze musza sie uzbroic w cierpliwosc-zycze sily i nadziei
i niebawem dolacze do was z crio :)
 
reklama
Do góry