reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
antybiotyki to chyba po punkcji się bierze (jak po każdym zabiegu chirurgicznym)... ty miałaś świeżaka i po transferze ci kazali brać antybiotyk? ja miałam AH 2x (raz ciąża biochemiczna i raz poronienie 6tc) ale antybiotyk w zasadzie tylko 2 tabl dzień przed punkcją)

Miałam właśnie po punkcji ten sam (amotaks). Dzisiaj miałam crio z AH i właśnie pani doktor kazała przez cztery dni Amotaks - tłumacząc, że nacinania to stres dla zarodka i to dla bezpieczeństwa [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś 15dc więc po weekendzie przyjdzie- to trochę za późno. Nie pamiętam skąd jesteś (przepraszam) ale jeśli gdzieś z okolic centrum Polski to mogę podjechać wziąć/odkupić od Ciebie. To naprawdę wspaniałe, że tak każda każda wspiera jak tylko może. Naprawdę dziękuję
Katowice
Jak jutro wyślę to w poniedziałek powinna być u Ciebie gdziekolwiek jesteś.
 
reklama
Miałam właśnie po punkcji ten sam (amotaks). Dzisiaj miałam crio z AH i właśnie pani doktor kazała przez cztery dni Amotaks - tłumacząc, że nacinania to stres dla zarodka i to dla bezpieczeństwa [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ojoj to dziwne... ale skoro tak uważa, to może jest w tym jakis sens? w każdym bądź razie dzidzia jeszcze nie ma wytworzonego łozyska, więc przez te 4 dni nic z antybiotyku do niej raczej nie dotrze
 
Do góry