reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia i @tamiza - dziękuję za chęć poratowania plastrami. Jesteście wielkie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Pomyślałam, że jutro napiszę do mojej doktor i zasugeruje, że je dodam. Jeśli pozytywnie do tego podejdzie to o receptę poproszę mojego lekarza i wykupie u siebie.
@tamiza - w Katowicach będę w najbliższym tygodniu, nigdy tu nie byłam. Mam nadzieję ze ładne miasto :)
OK daj znać co Ci powiedziała Twoja dr.

Ja Katowice średnio lubię... Mieszkam pod Katowicami prawie 4 lata. Mnie nie zachwycają miasto jak każde inne
Zresztą ja to dziwna jestem
Krakowa i Łodzi nie lubię bo tramwaje jeżdżą środkiem ulicy
Warszawa jest za głośna
A Lublin i np Kazimierz Dolny przereklamowany
Ogólnie najlepiej czuje się na wsi...
A z miast to tylko moja rodzinna Częstochowa znam jej każdy zakamarek i tam czuje się dobrze i "bezpiecznie"
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała nacinaną otoczkę zarodka przed transferem? Jak wtedy wygląda dzień po dniu proces rozwoju zarodka w macicy? Zwiększa to jakoś szanse? Stosowałyście po antybiotyk (amotaks)?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mialam AH assisted hatching to chyba o tym mówisz?
Nic u mnie to nie zmienilo niestety ale antybiotyku też nie miałam...
 
Ale ja nie mam marvelonu tylko microgynon
Tez huj... antyk
Troche ich w zyciu przerobilam microgynon tragedia jesli chodzi o skutki uboczne u mnie po miesiacu musialam zmienic. Ale takiego dziadostwa jak marvelon to nie widzialam. Nie dosc ze cale 21 dni bol glowy taki ze tylko zasniecie pomagalo jajniki bolaly i wkurw na maksa. A po nieudanej probie jak sie wszystko w organizmie skumulowalo to bole migrenowe takie ze myslalam ze mi mozg oczami wyjdzie :)
 
Dziewczyny pocieszcie mnie ze tez tak mialyscie Jestem dwa dni po transferze blastki cykl sztuczny w 27dc byl transfer(w srode)od wczoraj boli mnie brzych to byl 28dc czyli termin spodziewanej@.A dzisiaj to juz wogole mnie boli dosyc mocno biore leki rozkurczowe ale nie pomagaja
 
reklama
Możecie mnie za wczorajszego doła i negatywne myślenie kopnąć wszystkie w du**!

Mamy zamrożona jedną wczesną blastocyste bb! 10 % fragmentacji i widoczny trofoblas

Śmieje się przez zły! Życie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać....
Mam wrażenie że to tylko sen.....

Endo błagam rośnij!
Super jednak waleczny maluch i plemniory daly rade :)
 
Do góry