reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi dlaczego zalecają dopiero 11 dpt bete po 3dniowym? @dżoasia Ty robilas po blastce 6dpt i Tobie wyszło, ale czy mialaś betę zaleconą na 9dpt i taka wyrywna jesteś?
Ja z tych eyrywnych:) za pierwszym razem kazali isc dopiero 12dpt a teraz mialam isc 10dpt:p jak jest wszystko ok to w 6dpt ma byc dwucyfrowa. Ewentualnie jestesw stanie okreslic czy zarodek podejmuje jakies dzialanie i sie implantuje czy tez nie. Lepiej wiedziec duzo niz za malo:)
 
Ja z tych eyrywnych:) za pierwszym razem kazali isc dopiero 12dpt a teraz mialam isc 10dpt:p jak jest wszystko ok to w 6dpt ma byc dwucyfrowa. Ewentualnie jestesw stanie okreslic czy zarodek podejmuje jakies dzialanie i sie implantuje czy tez nie. Lepiej wiedziec duzo niz za malo:)
ja zamiast we wtorek może pójde w poniedziałek 10dpt
 
28, ale jak tak czas bedzie zapitalal jak te ostatnie 7 lat to mnie menopauza zastanie a ja dalej nie zajde:p meza mi szkoda bo on juz 34 i biedny siwy prawie calkiem i kiedys mi powiedzial, ze chcialby, zeby dziecko pamietalo go jeszcze z chociaz kilkoma czarnymi wlosami... a nie jak siwego dziadka:( ehh.. jakbym wiedziala ze tak wyjdzie to bym jeszcze ze 2 lata mlodosci poswiecila na szalenstwa a tsk to czlowiek caly czasuwaza "bo moze zajde"
To tak jak ja w grudniu bedzie 29 maz 31 ale ja juz siwieje coraz bardziej od jakis 5lat tylko u mnie to genetyczne.6lat po slubie 4 lata staran
 
reklama
Dziękuje Ci bardzo za ten wpis ;) ja myślałam że jestem jakaś nienormalna że mam takie sny :p dobrze jest zaczerpnąć informacji od doświadczonych osób bo lekarze tak naprawdę nieraz nie znają się tak dobrze jak wy :)
Z tego co pamiętam to kilka z nas miało po transferze sny erotyczne i orgazmy nocne przez sen. Mam tak Jeszce czasem teraz więc się nie martw :)
 
Do góry