reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoś jeszcze jest z Gamety Łódź? ? Może jakieś dokładniejsze opinie, jak lekarze podchodzą do pacjentów, zrozumiale czy na zasadzie dawaj kasę i uciekaj ? [emoji4]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Jestem już w domu po wizycie
Mały waży 2445g. A w zeszłym tyg. Miał 2400 ale na innym sprzęcie i u innego lekarza , ale główkę ma na 36+4 A ja jestem 34+4 i jak ja to urodzę [emoji28]
Szyjką ma niecałe 4 cm ale miękka , luteine pomału odstawiamy [emoji106]ale mam ciągle za dużo wód płodowych i to mnie martwi, mam nadzieję że taki urok ciąży.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ktoś jeszcze jest z Gamety Łódź? ? Może jakieś dokładniejsze opinie, jak lekarze podchodzą do pacjentów, zrozumiale czy na zasadzie dawaj kasę i uciekaj ? [emoji4]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Ja leczę się w Gamecie Łódź ;) ogólnie jesteśmy zadowoleni chociaż było pare niedomówień, ktore nas zdenerwowały. Ogólnie pracownicy kliniki bardzo mili i nikt nas nigdy nie potraktował źle ;)
 
Czy ktoś jeszcze jest z Gamety Łódź? ? Może jakieś dokładniejsze opinie, jak lekarze podchodzą do pacjentów, zrozumiale czy na zasadzie dawaj kasę i uciekaj ? [emoji4]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
Pare dziewczyn tu jest z gamety lodz i z tego co kojarzę kazda u innego lekarza. Ja jestem bardzo zadowolona nigdy nie odczulam ze ida na kase. A w gabinecie mogłam siedziec jak długo chcialam i lekarz cierpliwie odpowiadal na kazde pytanie i wszystko dokladnie tlumaczyl. Dostalam nawet prywatny nr tel do doktora i jak tylko cos mnie niepokoilo to moglam dzwonic. Z gamety kojarze Sol, gooosia17, aniaasia222 chyba hopefull i kiedys taka kiklu byla tez z gamety lodz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Prawdopodobnie. W skali od 1 do 4 plemniki dostały 3 gdzie 1 jest najlepsze.
A Wy probowaliscie z nasieniem M czy od razu braliscie dawcę?
Z góry przepraszam jeśli jest to dla Ciebie drażliwy temat..


Popieram Cię w 100%
Tylko że przy chlopach nic na siłę...
A przypomnij mi proszę jaki i Was był rezultat przy 2 zapłodnieniach? Trzymaliście do blastki?
My wybraliśmy odrazu dawce i mieliśmy iui przy drugiej zaszlam z dawca w ciaze pozamaciczna. M ma azoospermie więc odrazu padła decyzja na dawce i pomimo że nie jesteśmy razem bardzo się cieszy z dziecka i wiem ze będzie dla niego dobrym ojcem. Ja pomimo tego co się stało też nie żałuję bo to moje całe szczęście teraz
 
Do góry