reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny no spa ma 40mg?ja mam tabletki rozkurczowe co maja 80mg nie wiem wzielam.juz dzis 2 brzuch lekko boli ale biore zapobiegawczo bo ostatnio nie bralam.wcale.Jak myslicie nie za duzo?
 
Ja tak ćwiczę od stycznia, a potem mówie, nie w sumie już teraz nie będę zaczynała bo za miesiąc będę w ciąży... ehhh :/
Haha, to taka i moja wymówka, okres- nie będę ćwiczyć bo okres i nie chce mi się, po okresie-a może w jestem w ciąży to nie będę się męczyć. I tak w kółko :rolleyes: a gramy zamieniają się kilogramy...:biggrin2:
 
reklama
Przykro mi. Czy to przez słabe nasienie?
Prawdopodobnie. W skali od 1 do 4 plemniki dostały 3 gdzie 1 jest najlepsze.
A Wy probowaliscie z nasieniem M czy od razu braliscie dawcę?
Z góry przepraszam jeśli jest to dla Ciebie drażliwy temat..

A ja myślę, że jakby lekarz powiedział mi, że moje komórki to dramat i poparł by swoje zdanie wynikami po dwóch stymulacjach (2 biopsje) z których nie byłoby żadnego transferu, a jeszcze w kilku badaniach genetycznych też byłby problem to bez wahania zdecydowalabym się na dawcę komórki. Wady genetyczne mają to do siebie, że są przenoszone na dzieci...
Czasem trzeba schować dumę do kieszeni i nie narażać partnera/partnerki na mega stres a ewentualnych dzieci na poważne konsekwencje zdrowotne.
Genów niestety nie zmienią żadne witaminki, leczenie ani nawet operacja :(
Tamiza trzymam kciuki za trzeźwe myślenie i słuszną decyzję.
Popieram Cię w 100%
Tylko że przy chlopach nic na siłę...
A przypomnij mi proszę jaki i Was był rezultat przy 2 zapłodnieniach? Trzymaliście do blastki?
 
Do góry