reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeszcze nie wróciłam nie kochana zaczynam 11 października zastrzyki gonapeptyl a tabletki kończę 15 października i jak skończę tabletki ma przyjść @ i od dnia przyjscia @ mam sie wstawić na wizytę między 7 a 12 dniem i wtedy zacznę właściwą stymulacje puragonem :) a gonapeptyl będę brała aż do pierwszej bety więc jesZcze troszkę do wlasciwej stymulacji ale juz bliżej niż dalej a co u Ciebie kochana opowiadaj jak samopoczucie nadal na L4 jesteś ?
serio dopiero między 7 a 12 dc??!!
 
Ja za tydzień mam zaczynać 3 stymulację i też nie wiem na czym stoję. Miał być dawca, ale czy mu się nie odwidzi to nie wiem. Na dodatek od 4 dni mamy kosę więc nawet pogadać o tym nie możemy :(
Ach...z tymi facetami. Wydaje im się, że jak my tak przemy do przodu to znaczy że mamy dużo siły. A prawda jest taka że większość jedzie na rezerwie...
Oj to chyba kiepski czas na kosę. Może by tak spróbować jakoś załogodzić? Dobrze by było abyście teraz trochę ze sobą gadali :-))
 
jakby co to w poniedziałek już będziecie o 5 dni bliżej celu :D paa jak ten czas leci :rolleyes2:
Optymistka!
Spróbujcie razem spędzić ten weekend i odpocząć od wszystkiego, trzymamy za Was kciuki :-)
I zostajemy do dyspozycji :-D
Mało czasu spędzamy razem..
A odkąd mam forum to jeszcze mniej :p
Fajno że jesteście :D
To ja trzymam kciuki za Twoje jajka ;) a kto wie może i w weekend patrzymam męża... jajka :-D
 
reklama
Serio serio a co za późno ??? Tak kazał przyjechać więc przyjadę już 8 dnia hehe :p nie wytrzymała bym do 12 ;) powiedział że jak będzie wszystko dobrze to będziemy startować puragonem
no tak trochę nawet bardzo późno jak dla mnie... ale może dr ma jaki inny plan...
no bo u mnie kazał być na wiz między 3 a 5 dc, byłam w 4dc po południu i już wieczór kazał brać pierwsze zastrzyki i drugie zaraz rano czyli po 12 godz, bo już było późnawo... nie żebym cię straszyła ale może się upewnij, bo chyba byłabyś pierwszym przypadkiem, który tak późno startuje ze stymulacją
 
Do góry