reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poczekaj na wyniki i chyba bym próbowała z tym zapłodnieniem 50 na 50. Tylko wiem też,że nie w każdej klinice się na to godzą. Trzeba by było podpytać u Was czy tak można.
@dżoasia @walczaca o szczescie
Dopóki nie porozmawiam z dr nie podejmuje żadnych decyzji.
Do poniedziałku oczyszcze umysł i na trzeźwo zdecydujemy z M co dalej
Dziękuję Wam za wsparcie! Jak zwykle jesteście nieocenione i niezawodne ;)
 
i kpa mi zasadź bo ja jeszcze w wyrku a tu maz dzis wraca z wyjazdu a w domu syf i światło w lodówce! o!
to mu powiedz żeby w drodze powrotnej wstąpił do sklepu i jak wejdzie do mieszkania to zanim ściągnie buty to niech wyniesie śmieci a potem niech poodkurza, żeby mu się do skarpet śmieci nie przyczepiały :laugh2:
 
a pamiętasz jak na pod koniec lipca klęłam na torbiel? też mi sie wydawało, że znowu kolejny miesiąc i znowu czekanie i znowu ta bezczynnośc... a czas ucieka... do tej pory mnie irytuje czekanie i chce mi się płakać, jak pomyślę, że zaraz minie kolejny rok i kolejna rocznica ślubu a my dalej sami. To jest w ch*j niesprawiedliwe, ale co zrobić, życia sobie nie odbiorę... Trzymam kciuki za Waszą decyzję. Jaką byście nie podjęli, napewno będzie słuszna :*
A nam mówili,że w naszym przypadku in vitro to będzie sukces, i to raczej szybko, a co się okazało... Minęło 7 miesięcy i druga stymulacja... w życiu się tego nie spodziewałam :-(
I teraz znowu stres o hiperkę, ale tak jak @dżoasia napisała trzeba być cierpliwym, bo inaczej nie dojdziemy do niczego. A nasza sytuacja uczy niesamowicie cierpliwości....
 
@dżoasia @walczaca o szczescie
Dopóki nie porozmawiam z dr nie podejmuje żadnych decyzji.
Do poniedziałku oczyszcze umysł i na trzeźwo zdecydujemy z M co dalej
Dziękuję Wam za wsparcie! Jak zwykle jesteście nieocenione i niezawodne ;)
Spróbujcie razem spędzić ten weekend i odpocząć od wszystkiego, trzymamy za Was kciuki :-)
I zostajemy do dyspozycji :-D
 
reklama
hahaha a juz wróciłaś? czyli za 11 dni wlasciwa stymulacja tak?
Jeszcze nie wróciłam nie kochana zaczynam 11 października zastrzyki gonapeptyl a tabletki kończę 15 października i jak skończę tabletki ma przyjść @ i od dnia przyjscia @ mam sie wstawić na wizytę między 7 a 12 dniem i wtedy zacznę właściwą stymulacje puragonem :) a gonapeptyl będę brała aż do pierwszej bety więc jesZcze troszkę do wlasciwej stymulacji ale juz bliżej niż dalej a co u Ciebie kochana opowiadaj jak samopoczucie nadal na L4 jesteś ?
 
Do góry