reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nawet nie wiem co powiedziec. Jest mi niezmiernie przykro. Dlugo juz staracie sie o dziecko?
no naturalnie staralismy sie rok .. w pl chodziłam co pol roku do gina i nigdy nie powiedzial ze cierpie na PCOS.w de po roku staran ginekololig odrazu zauwazyl ze jest cos nie tak i do kliniki niepłodnosci nas odesłał..a tam ze naturalnie nie damy rady ..placz no i pozniej szybkie mrozenie spermy meza bo szybko musial zaczac chemioterapie no i pozostało nam tylko in vitro ICSI metoda z nacinaniem komorki.. takie to nasze zycie ciezkie jest :(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie boisz się, ze przyjdą skontrolować z zusu?
A co oni mogą mi zrobić ? Nie boje się ja mam dokumenty na wszystko ze mam uszkodzony kręgosłup w 2 miejscach a l4 mam chodzace lekarz powiedział że nie muszę w domu siedzieć mogę jechać np nad morze ale aby sie nie przemeczac nic nie dźwigać a tak szczerze to oni wysyłają pismo i zapraszają na kontrolę i to jest losowe przez kompa :D a co chcesz naslac na mnie hehehe ?:p
 
Do góry