reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

chanelini
z tego co przeczytałam to jesteśmy w podobnej sytuacjii. nam również lekarze nie postawili jednoznaczej diagnozy. niby zdrowi i nic. mówią, że to psychika... a tak nieskromnie zapytam ile masz latek? leczysz się gdzie?

lolitka kochanie Nasze

trzymam mocno kciuki za Twoją stymulke i mocno wierze, że tym razem się uda. ty nasza encyklopedio i oazo otuchy ....modlę się za Ciebie

witam wszystkie nowe dziewczynki, z nami jest lepiej

wiecie co, wróciłam właśnie z miasta i jakiś szał majówkowy. wszystko wykupują , wszędzie kolejki....jak Święta normalnie
trochę wszystkim zazdroszcze, chciałabym przeżywać wszystko teraz, ta stymulke, usg ale niestety musze poczekać, jednam mam nadzieje że niedługo . może lipiec...
a dziewczynki zafasolkowane jakię zdjęcia czy coś by nam tutaj pokazały:)

katie29
ja też w invimedzie u Rokickiego a Ty??
 
reklama
Dorocica

trzymaj trzymaj i nie puszczaj przez nastepne 3 tygodnie:)
lipiec za 2 miesiace tylko wiec i Twa kolej sie zbliza duzmi krokami
 
Dorocica
Ja u Dworniaka
U nas też jest problem z nasieniem a właściwie z jego budowa. Tylko 5% jest o prawdłowej budowie. A wszystko to przez chemię. Martwię się czy się uda ale staram się być dobrej myśli.
Każdej z nas się uda i będziemy tulić maleństwa do piersi :)
 
Ostatnia edycja:
Katie
nie martw sie... budowa ma malo do rzeczy w ICSI... wazne zeby zywy byl. dlatego wlasnie przy zlej morfologii daja na ICSI bo tak dlugo jak zywy to zaplodnienie bedzie. nie nakrecaj sie rzeczami ktorymi nie musisz.
 
dziewczyny
juz sie nie moge doczekac jutrzejszego scanningu. jestem dobrej mysli mimo wszystko. mysle ze choc troche sie ruszyly... jakos mnie sie wydaje ze bedzie nienajgorzej
 
Passion
na scanie nigdy nie wiadomo jakies jakosci sa jajeczka. widac tylko czy sa i jakiej wielkosci. niestety tak jest ze czasem sa slabe. u mnie tak bylo ze z 16 tylko 2 dozyly do 3 dobry i to tez sredniej jakosci....wiem ze to Cie nie pociesza, ale po prostu chce pokazac ze to taka troche rosyjska ruletka niestety. niekiedy jajca sa dobre, a niekiedy zle... postaraj sie moze n nastepny raz troche diete zmienic i przedyskutuj z lekarzem zmiane leku. protokol raczej Ci sluszyl jelsi 8 jajek mialas ale moze lek nieodpowiedni dla Cioebie i czasem jego zmiana poprawia jakosc. ponadto, nasienie jest dobre? u mnie nasienie do bani i to tez niestety wplywa na rozwoj zarodka. jesli macie ten problem to trza troche chlopa podleczyc coby plywaki wzmocnic[/QUOTE]

No kurcze czlowiek niby zdaje sobie sprawe ze to rosyjska ruletka i ze teoretycznie na kazdym etapie moze pojsc cos ne tak,
no ale probowac trzeba, tak uwazam. A zycie jest po to zeby realizowac swoje marzenia.
Co do nasienia meza to jest ponizej normy tj. 11% prawidlowa budowa, ruchliwosc slaba ogolnie ponizej normy.
A u mnie stwierdzono nie droznosc jajowodow tak ze sila zlego na jednego ogolnie mowiac:crazy:
Matylda, Lolitka dzieki za wsparcie, wy tez sie nie dajcie, niechaj jajeczka rosna dobrze wracaja do was zaplodnione i niech im tam dobrze bedzie:tak:
ja juz tez nie moge sie doczekac, ale musze jeszce poczekac z 2-3 m-ce, pozdrawiam

jeju ja chyba cos poknocilam tam wyzej, bo czesc tekstu to byl cytat Lollitki i jachcialam na to odpowiedziec. sorry jeszce sie za dobrze nie odnajduje tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorocica
no to widze ze nie jestem sama .jezeli chodzi o latka to niestety juz mam sporo prawie 40 i czas jest dla mnie bardzo wazny.za dlugo z tym wszystkim czekalam ale mialam nadzieje ze wreszcie sie uda,przeciez juz raz zaszlam naturalnie w ciaze .niestety nie rozwinela sie i musieli mi ja usunac.to ivf to dla mnie ostatni ratunek dlatego sie w koncu zdecydowalam.jestem w klinice FCH w Hamburgu u dr.Naether,maja bardzo dobre wyniki i mam nadzieje ze w koncu sie uda.

Lolitka
wszystko bedzie dobrze,pecherzyki napewno ladnie ci urosly .badz dobrej mysli.
ja trzymam kciuki zeby ci sie udalo tym razem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry