reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Matylda
nie martw sie ta @. ona zwykle sie z deka opoznia przy wyciszaniu... ja zaczelam w 20dc a @ pojawila sie dopiero w 35dc.

Passion
na scanie nigdy nie wiadomo jakies jakosci sa jajeczka. widac tylko czy sa i jakiej wielkosci. niestety tak jest ze czasem sa slabe. u mnie tak bylo ze z 16 tylko 2 dozyly do 3 dobry i to tez sredniej jakosci....wiem ze to Cie nie pociesza, ale po prostu chce pokazac ze to taka troche rosyjska ruletka niestety. niekiedy jajca sa dobre, a niekiedy zle... postaraj sie moze n nastepny raz troche diete zmienic i przedyskutuj z lekarzem zmiane leku. protokol raczej Ci sluszyl jelsi 8 jajek mialas ale moze lek nieodpowiedni dla Cioebie i czasem jego zmiana poprawia jakosc. ponadto, nasienie jest dobre? u mnie nasienie do bani i to tez niestety wplywa na rozwoj zarodka. jesli macie ten problem to trza troche chlopa podleczyc coby plywaki wzmocnic
 
reklama
hej dziewczeta, co u was? jajeczkujecie ladnie mam nadzieje. trzymam kciuki za was wszystkie.
aga co u ciebie slonko, bardzo uroslas? jak maluszek?
buziak dla was wszystkich i fluidki dla kochanych staraczek! ****************
 
Matylda
ja na suprefakcie (odpowiednik dipherki) jestem az do punkcji i zwykle tak wlasnie jest. dipherka najpierw w fazie wyciszania hamuje twoje hormony i nie dopuszcza do tego zeby organizm wybral 1 tylko pecherzyk do wzrostu. pozniej jak zaczniesz byc na stymulce, agonista zapobiega samowolnemu peknieciu pecherzykow wiec bierzesz 2 zastrzyki dziennie. kontynuujesz dipherke, plus gonadropiny...

Kahaa
u mnie nie wiadomo. jutro zdam relacje czy rosna moje jajca czy nie
 
LOLITKA

twoja wiedza jest imponująca!!!! dzięki!!!!, normalnie to nasze brzuchy będą wyglądać jak sito, po takiej ilości zastrzyków,
czyli będzie tak, że jak nie dostanę @ do czwartku, bo wtedy idę na usg i hormony, to mi przedłuża dipherkę aż do @ ?
 
ano ja mam sito... ledwo sie z lutewej proceudry pogoilo a tu juz kolejne mialam... w tym ivf to teraz bede miala 41 zastrzyk dzisiaj... a w sumie to grubo ponad 100.

ja nie wiem jak Twoja klinika zrobi. jak wczesniej pisalam, nie slyszalam zeby sie zaczynalo gonadropiny zanim sie pojawi @. normalnie to czekasz az przylezie, masz scana sprawdzic czy wyciszona jestes, czasem tez estradiol badaja zeb zobaczyc czy odpowiednio niski poziom i zaczynasz stymulke. czy u Ciebie tak bedzie - nie wiem, ale napewno jak nie identycznie, to bardzo podobnie
 
witajcie kobietki.
Lolitka mam pytanie:jak teraz mam @ od wczoraj a w czwartek mam termin u profesorka to bedzie 8 dc to od kiedy mi kaza brac anty na wyciszanie?bo pewnie bede na dlugim protokole,to moje pierwsze podejscie.
 
chanelini
a u Ciebie gdzie problem? nie zawsze zaczynaja od dlugiego, w zaleznosci od problemu. masz wysokie fsh albo pco albo cos innego?
 
lolitka o to chodzi ze u mnie i u mojego pana nie ma zadnego problemu.oboje jestesmy zdrowi .dlaczego nie moge zajsc w ciaze jest wielka niewiadoma dla lekarzy.przeszlismy wszystkie badania jakie tylko sa mozliwe i dalej nic.ta niewiadoma jest jeszcze gorsza niz gdybym wiedziala ze cos jest co jest przyczyna .a tak nikt nic nie wie ani ja ani lekarze.
 
reklama
aha
no to pewnie zaczniesz od dlugiego. nie sadze zeby dal ci anty jesli nie masz rozpoznanej przyczyny, ale jesli da to zaczyna sie zwykle od poczatku cyklu i bierze przez okolo 20 dni (oczywiscie moz ebc troche krocej lub dluzej). kobity z endo i pco czasme biora je przez klka miesiecy ale to Ciebie nie tyczy. po 20 dniach anty zaczynasz dipherke. dipherka przez ok 12-14 dni srednio a potem jak jestes wyciszona i @ przyszla bierzesz gonadropiny przez ok 12 dni i wsio:)
 
Do góry