reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny
juz sie nie moge doczekac jutrzejszego scanningu. jestem dobrej mysli mimo wszystko. mysle ze choc troche sie ruszyly... jakos mnie sie wydaje ze bedzie nienajgorzej


I co i co???? Jak tam wizyta????
Nie moglam spac, wiec tak z ranca na PC i juz tu zagladam uslyszec dobre wiadomosci od ciebie. No, dobre sa, prawda?
 
reklama
siemanki

Beta
nie wiem czy dobre. wizyta dopiero po 14.00 wiec trza czekac. dam znac jak cos... a tymczasem siedze i jak rolnik staram sie hodowac i dbac o ta moja jajeczna farme
 
possion

ma ta klinika jakąś stronę, bo nie mogę znaleźć....

LOLITKA

ja też otwarłam kompa aby sprawdzić co u Ciebie ....pisz jak tam twojej jajeczka jak tylko wrócisz.....trzymam kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chanelini
to jesteśmy wpodobnym wieku bo i mi bliżej do 40stki niż 30 stki:( ja lecze sie w Warszawie, w Hamburgu pewnie masz na fundusz, my niestety na swoją kieszeń, i to grubą:( wy zamierzacie kiedy podchodzić bo już mi się namieszało wszystko?? my chcielibyśmy już ale niestety sprawy finansowe i inne teraz nie pozwalają. ja będe szło zapewne krotkim protokołem a Ty jak pierwszy raz to pewnie długim.nie wiem jak Ciebie ale mnie wkurza to że nie wiem dlaczego nie zachodzę, wolałamym pewnie (albo i nie ) wiedzieć co mi lub mojemu M dolega. przynajmniej to by się wiedziało. a tak, jak w naszym przypadku to wielka nie wiadoma. mój M ma dwójke dzieci z pierwszego małżeństwa ale teraz pragnie chyba jeszcze bardziej tego dziecka niż ja. mi to juz czasem się nie chce....

kurcze słonko zaświeciło ładniutko, napewno dla Naszej LOLITKI, czekam z niecierpliwością

tak czasem przypomni mi się Natka, kurcze u mnie za pierwszym podejściem też mało brakowało byśmy się rozstali, oj malutko. ten cały stres, codzienna wizyta w klinice.... nie dobrze było. współczuje jej bardzo:(

co tam wogóle dziewczynki w majóweczke porabiacie?????

 
ja też przed tv i zajadam brazylijskie bo mam płodne od wczoraj i miziamy się a nóż widelec ....

a Ty przygotowywujesz się czyli stymulke masz czy wyciszanie?? (czytam wsio ale miesza mi się bo nie mam czasu czasem uczestniczyć:(
 
no dobra... jestem i zdaje relacje

dobra wiadomosc - stymulka raczej nie bedzie przerwana. tak jak czulam - pecherzyki zaczely rosnac ale wciaz wolno. lekarz sadzi ze powinno byc ok.
nieco gorsze wiadomosci - na dzien dzisiejszy wyglada ze bedzie tylko max 6 pecherzykow jesli wsie sie rozwina jak sadzimy. ponadto, punkcje moge miec albo w srode albo w sobote tylko. sroda raczej bedzie za szybko bo patrzac na tempo wzrostu nie dojrzeja calkowicie, ale noz tam wie. sobota za to jest troche pozno i pecherze moga przerosnac to raz. dwa - mam jak zawsze sporo malych pecherzykow ktore niestety jesli poczekamy do soboty moge podrosna i bede miala znowu za duzo pecherzy co grozi hiperka.
cokolwiek sie nie zrobi to nie jest najlepiej

ja sie jednak ciesze ze chociaz mam szanse i ze moze sie jednak wsio dobrze uda. moze te 6 beda lepszej jakosci - bo nie ilosc ale jakosc wazna. jesli z kolei sobota - to choc bede miala wiele smrodow i zawsze jakis tam dozyje tej 3 doby :)
 
reklama
Do góry