reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Grzybobranie udane :) muchomory byly piekne ale do jedzenia ble wiec nie zbieralam. Ale mamy 2 wiadra i reklamowke podrzybkow borowikow i trafily sie 2 kanie juz pozarte na obiad. Zbierac fajnie teraz gorzej to obierac :D ale narazie odpoczywamy bo nam nogi w dupe wlaza :)
Oj to pięknie. Ja mam na razie zasuszone i 3 woreczki w zamrazarce na zupe ale chcialabyn jeszcze cos nazbierac i dac do sloiczkow na occie mniam. Tez mam dobry przepis:rofl2: tylko ze na razie juz po grzybach ale mysle ze sie jeszcze pojawia
 
reklama
Ja wtygladam juz jak narkomanka... obie rece tak poklute ze shock
To sie ciesz ze mogą ci się wkuwać do dwóch rąk jak miałam drugą punkcje w twojej klinice to pani anestezjolog była w ciąży i przy punkcji był ktoś inny i 3 razy robił podejście do założenia wenflon w jednej ręce i myślałam że tam zejdę i w końcu Poprosiłam faceta żeby wkul sie mi i do dłoni. To było okropne bo nie dość że w tej ręce nie mam dobrych żył i nigdy mi z niej nie pobierają krwi to on mi tam jeszcze tak grzebał i to tak kurewsko bolało tak że ja mam tylko jedną rękę do pobierania krwi i teraz jak mi jednego dnia przez 4 godziny schodził intralipid z solą fizjologiczną a drugiego dnia przez 4 godziny Atosiban to już nie widziałam jak mam kręcić tą ręką żeby mi żyły nie bolały
 
Możecie powiedzieć czy to normalne że po punkcji boli brzuch?? Myslam ze dzisiaj wstaje i będę normalnie żyć . A tym czasem idę do łazienki zgieta w pół i ledwo żyje, tylko paracetamol mnie ratuje. Miałam odrobinę krwi ale to chyba naturalne. Praktycznie z łóżka nie wstaje, tyle co do łazienki bo lodówka sama przychodzi tzn mąż mi je przynosi
To normalne niestety. Choc nie kazda tak to przechodzi. Ja tez chodzilam tak jak ty przy 2 punkcjach. Przy jednej bylo w miare normalnie
 
A gdzie on dokładnie przyjmuję, bo znalazłam jakieś dwa punkty i nie wiem do którego uderzyć? I czy orientujesz się może jak odległe ma terminy?
Ja jakiś tydzień temu umawiałem się na 9 października Ale miały jeszcze wolne terminy na wrzesień A ostatnio jakaś dziewczyna z forum tylko nie pamiętam która zadzwoniła i na następny dzień miała wizytę Bo zwolniło się miejsce także dzwoń
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To sie ciesz ze mogą ci się wkuwać do dwóch rąk jak miałam drugą punkcje w twojej klinice to pani anestezjolog była w ciąży i przy punkcji był ktoś inny i 3 razy robił podejście do założenia wenflon w jednej ręce i myślałam że tam zejdę i w końcu Poprosiłam faceta żeby wkul sie mi i do dłoni. To było okropne bo nie dość że w tej ręce nie mam dobrych żył i nigdy mi z niej nie pobierają krwi to on mi tam jeszcze tak grzebał i to tak kurewsko bolało tak że ja mam tylko jedną rękę do pobierania krwi i teraz jak mi jednego dnia przez 4 godziny schodził intralipid z solą fizjologiczną a drugiego dnia przez 4 godziny Atosiban to już nie widziałam jak mam kręcić tą ręką żeby mi żyły nie bolały
Oni chyba maja wiecej tych anestezjologow albo faktycznie jakies zastepstwa czy cos bo na wiz bylam u babki a na punkcji byl gosciu. A wenflon zakladaly pielegniarki w zabiegowym :) mi w tamtym roku w diagnostyce baba rozwalila zyle tak, ze mialam krwiaka od lokcia po nagdarstek ale zyla dalej dziala na szczescie:)
 
To sie ciesz ze mogą ci się wkuwać do dwóch rąk jak miałam drugą punkcje w twojej klinice to pani anestezjolog była w ciąży i przy punkcji był ktoś inny i 3 razy robił podejście do założenia wenflon w jednej ręce i myślałam że tam zejdę i w końcu Poprosiłam faceta żeby wkul sie mi i do dłoni. To było okropne bo nie dość że w tej ręce nie mam dobrych żył i nigdy mi z niej nie pobierają krwi to on mi tam jeszcze tak grzebał i to tak kurewsko bolało tak że ja mam tylko jedną rękę do pobierania krwi i teraz jak mi jednego dnia przez 4 godziny schodził intralipid z solą fizjologiczną a drugiego dnia przez 4 godziny Atosiban to już nie widziałam jak mam kręcić tą ręką żeby mi żyły nie bolały
A te rzeczy jak intralipid to chyba musza tak powoli schodzic. Mi te ig kiedys ponad 3 godz schodzily ale dawkowanie poczatkowe jest ok 20kropli/min wiec pomalutku:)
 
co nie zmienia faktu, że za samo podanie też bym zapłaciła 200 zł (tak jak zresztą za accofil domacicznie)... a cena leku jest teraz w sumie mało istotna dla mnie tylko chodzi mi o działanie, skuteczność, skutki uboczne, wskazania itp... Nie chodzi o to że mam hajs i ot tak se bulne 12 tys za 3 kroplówki. Kminię tylko, bo jeżeli jest to faktycznie taki skuteczny lek to może dam radę go wykombinować skądś ;]
Nie dasz rady to lek ktory nie jest wypisywany na receptach. Chociaz moze gdyby zalecil.ci go immunolog i podal go na oddziale immunologi to byloby za free wedle wskazan na poronienia nawykowe. Ale watpie ze ktorys z immunologow by na to poszedl
 
Oni chyba maja wiecej tych anestezjologow albo faktycznie jakies zastepstwa czy cos bo na wiz bylam u babki a na punkcji byl gosciu. A wenflon zakladaly pielegniarki w zabiegowym :) mi w tamtym roku w diagnostyce baba rozwalila zyle tak, ze mialam krwiaka od lokcia po nagdarstek ale zyla dalej dziala na szczescie:)
Ja tak.mam.srednio co 3 pobieranie. Taka moja uroda hehe i pozniej laz tak z taka reka :)
 
reklama
Nie dasz rady to lek ktory nie jest wypisywany na receptach. Chociaz moze gdyby zalecil.ci go immunolog i podal go na oddziale immunologi to byloby za free wedle wskazan na poronienia nawykowe. Ale watpie ze ktorys z immunologow by na to poszedl
Ja tam przekret jestem i cos wykminilam, nie wiem tylko czy to przejdzie:) to nie byloby na mnie ale na razie ciii....cho:)
 
Do góry