reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sproboje to wsio przemyslec jak troche ochlone... kurde teraz mysle ze doktorek chyba.jednak nie naciagal na te immunoglobiliny bo jakby chcial to bez badan by mi je juz przed transferem zlecil. A tak to mialam ten accofil (za 500 zl a nie za 4tysie).
Hmm jeszcze mnie zastanawia bo od 2 dni jestem przeziebiona i lecze sie domowymi babciowymi sposobami...maliny imbir rumianek syrop z cebuli itp... a dzisiaj jak zaczelam krwawic to zmierzylam temp i bylo 38st... moze to jakas zjebana kulminacja...
Kochana może a nie musi. Zobaczymy jutro. Ja wierzę że beta będzie rosła. A krwawienie ustało? Brzuch boli? Spróbuj zasnąć albo choć odciągnąć myśli od tego (wiem fajnie się mówi) ale musisz być dzielna. A na pocieszenie pamiętaj że masz jeszcze 3 kropki które czekają:) Trójka Ci chyba wystarczy:) Ściskam Cię mocno i dalej mam nadzieję
 
Kochana może a nie musi. Zobaczymy jutro. Ja wierzę że beta będzie rosła. A krwawienie ustało? Brzuch boli? Spróbuj zasnąć albo choć odciągnąć myśli od tego (wiem fajnie się mówi) ale musisz być dzielna. A na pocieszenie pamiętaj że masz jeszcze 3 kropki które czekają:) Trójka Ci chyba wystarczy:) Ściskam Cię mocno i dalej mam nadzieję
Leje sie jeszcze caly czas ale juz mniej... byle do jutra...
 
Nie ty jedna masz taki problem, jest tu nas kilka, ja tez mam córkę 6 letnia poczęta naturalnie. No a teraz prawie 5 lat i nic. Witamy serdecznie - rozgość sie i bądź pozytywnej myśli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jest tu kilka takich, u mnie to samo. Synus prawie 6 lat a drugie nic ... trzymajmy sie dzielnie babeczki!!! Ja bede podchodzic dopiero do transferu w listopdzie bo teraz wakacje mi sie zblizaja i nie dam rady, poza tym chce bez stresu do tego podejsc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje poslusznie ze sie trzymam :)
Najwyzej jutro przy winie i papierochach mi serce peknie. Ale chlapne se, popale i biore dupsko w troki, bede walczyc dalej. A immunologa moze sobie daruje bo jak mam dojezdzac do lodzi, robic badania, szczepienia i ciul wie co jeszcze to na te immunoglobuliny mi styknie na jeden wlew... a cos czuje ze i tak mnie to nie minie. No i nastepnym razem juz na pewno nie wracam do pracy po becie... wgl ciekawe czy sie szefowa ucieszy... ostatnio i w firmie sie troche pitoli a tu jeszcze pani dzoasia na l4... ehh...
To jak nie chcesz do Łodzi to umów się do Sydora. Sachę Ci odradzam a to dlatego że u mnie popieprzone są NK i allo mlry i stwierdził że szczepieniami wszystko załatwie a tu dupa. Szczepienia sa na allo mlry a intralipid ktorego mi zabronił na NK. A może u Ciebie kochana nie trzeba szczepień a nawet jesli to w Krakowie koszt 880 zł - 3 szczepienia co 2 tygodnie. Ja bym nie podchodziła trzeci raz bez sprawdzenia immunologii ale to jest twój wybór. Widzisz ja już miałam 6 transferów. Gdyby nie immunologia to za drugim razem bym już pewno mamą była
 
Podobnie u mnie. Córka 7 lat w sumie bez problemu a teraz od roku nic ciągle problemy. Jestem po nieudanuej iui i myślę nad in vitro...
Co u Was jest przeszkodą?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

u mnie jest pcos, synka mialam 6 lat temu na pierwszym iui, teraz mi mowia ze to bylo szczescie! O drugie walcze juz 4 lata, mialam 6 iui i 2 transfery, poki co kilka poronien, ciazy chemicznych i tyle ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od czterech lat staramy się o drugie dziecko i nam nie wychodzi. Od lekarza do lekarza i brak dziecka. Między czasie byłam w ciąży b iochemicznej. Od kwietnia proboalismy inseminacja ale nie wychodziło. Moje wyniki podchodzą pod zespół policystycznych jajnikow, pęcherzyki nie pekały.... Dzisiaj czuję się fatalnie brzuch mnie boli itp

marg88, dokladnie taka sama historia u mnie! Ale robisz juz ivf???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jak nie chcesz do Łodzi to umów się do Sydora. Sachę Ci odradzam a to dlatego że u mnie popieprzone są NK i allo mlry i stwierdził że szczepieniami wszystko załatwie a tu dupa. Szczepienia sa na allo mlry a intralipid ktorego mi zabronił na NK. A może u Ciebie kochana nie trzeba szczepień a nawet jesli to w Krakowie koszt 880 zł - 3 szczepienia co 2 tygodnie. Ja bym nie podchodziła trzeci raz bez sprawdzenia immunologii ale to jest twój wybór. Widzisz ja już miałam 6 transferów. Gdyby nie immunologia to za drugim razem bym już pewno mamą była
No wlasnie ja podejrzewam ta immunologie ale szlachta wiesz jak do tego podchodzi... zapytam co o tym mysli ale podejrzewam, ze powtorzy schemat z accofilem, bede teraz nawet sama ten zakichany progesteron badac i na te immunoglobuliny wczesniej pojde... i nie wracam do pracy po becie :) i ma sie udac. A wlasnie jak u ciebie nie dzialaja te szczepienia to warto sie nad immunoglobinami zasyanowic... zobaczysz co ci pasnik doradzi. Zapytaj o te immunogl i daj znac jakie jest jedo zdanie na ten temat:)
 
Do góry