reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
marg88, dokladnie taka sama historia u mnie! Ale robisz juz ivf???
Już albo i wkoncu. Lata cykli stymulowanych miałam 3 inseminacja które nas łącznie z lekami kosztowały ponad 2 tyś a na dodatek pęcherzyki nie pekaly były rozgniatane więc już nie było na co czekać. Bo kolejne inseminacje to tylko wydatek pieniędzy bez rezultatu bo nie wiadomo czy moje pęcherzyki nie sa puste po prostu. Jeśli chodzi o wyniki męża to też bez rewelacji ale wziął już wszystkie możliwe witaminy, a od miesiąca po 4 na dzień. Więc nie czekaliśmy bo tak naprawdę nic innego mi nie zostało. Tylko teraz boję się ze transferu nie będzie bo strsasznie boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze. A poziom estradiolu 6220 a powyżej 7 tyś nie robią transferu. Chciałam transfer dwóch zarodków bo większe szanse ale przy takich wynikach nie wiem czy jeden mi podadzą... a pozatym ciekawe czy wogole się coś zaplodni. ... dziewczyny mam strach przed tym wszystkim... najgorsze że u nas in vitro to tajemnica bo żyjemy na wsi
A pozatym chciałam.oszczędzić sobie głupich komentarzy nawet w najbliższej rodzinie... wie jedynie moja mama bo często mi robi zastrzyki i syna pilnuje jak mamy wyjazdu do lekarza. A pozostała reszta się ze się leczymy staramy ale bez szczegółów... czasami mam ochotę się wyplakac przed całym światem
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane nie chce tego pisać ale muszę:( wczoraj 9dpt zrobiłam betę, nawet nie drgnęła ;( 6 transfer;( tylko raz dane mi było się cieszyć ciążą i to na krótko. Boli. Liczyłam, mimo bóli okresowych, że jednak tym razem się uda i zobaczę łzy szczęścia mojego męża a tu znowu klapa;( Nie odstawiam leków, betę powtórzę ale nadziei nie mam.... Pieprzona immunologia...Jedyną szansę widzę jeszcze w dr Paśniku u którego już mam umówioną wizytę a jak nie to chyba nie dane mi będzie zostać mamą. No chyba że los daje mi jasne wskazówki że tam gdzieś w domu dziecka czeka na mnie jakieś maleństwo... Jakoś tak zawsze tu jest że jest dobrze, dziewczyny mają pozytywną betę a przychodzi czas na mnie i kolejne rozczarowanie. Chyba was nie opuszczę bo mogę się wam tu wyżalić ale z drugiej strony nie chcę psuć wszego dobrego humoru. Kibicuje każdej z Was kochane... Jesteście na prawdę ogromną skarbnicą wiedzy. Ja mam jeszcze zamrożonych 15 oocytów bo walczyć chcę dalej ale nie wiem czy nie podjąc się 5 stymulacji i zapładniać wszytskie komórki łącznie z tymi oocytami. Czas pokaże. Póki co mam miesiąc przerwy od lekarzy i 9 wybieram się do dr Paśnika.
Kochana tak mi przykro. Jakie to kur... niesprawiedliwe :(
Nie zostawiaj nas mimo wszystko ja tez dziewczynom czasem.smece ale jednak tu mi.latwiej przetrwac czas do kolejnej walki
 
Witaj merg, cieszymy się że dołączasz :)
Wszystkie w tym siedzimy więc to miejsce też dla ciebie.
Wpisze cie do kalendarza, będziemy trzymać kciuki.

Ja miałam na podglądzie ponad 35, pobrali ponad 20 a nadawało się 11. Ale miałam hiperkę niestety i transfer był przełożony.
ja miałam 35 z tego 27 zamrozili no i hiperka transfer 2 miesiace pozniej..
 
Takie zasady, tym bardziej że umowę podpisywalam w dniu gdy zaczynałam stymulacje

[emoji127] 28.10.2017
Aaa Czyli normalnie a wizyty przed stymulacja normalnie platne. Moze to i dobrze ze wszystko na raz a nie pozniej jezdzenie z pelnym portfelem. W Ol nie bylo problemu bo do samochodu i pojechali ale teraz to pewnie nie raz mi soe zdarzy kechac pociagiem w dupie mam te korki z powodu remontow czy to do Gdanska czy do Warszawy
 
Dostałam dzisiaj od lekarza informacje ani dobre ani złe. Z trzech torbieli została mi jedna 4,2cm ale Pani Dr powiedziała że nie chce mi przekreślać tego cyklu i mam się wstawić 14 dnia cyklu. Jeśli torbiel się wchłonie albo chociaż zmniejszy to dojdzie do transferu. Boziu jak ja bym chciała...teraz czeka mnie 10 dni czekania na wiadomość...gdyby tylko mógł mieć jakiś wpływ na to...zrobiłabym wszystko żeby się wchłonęła...
 
reklama
Pewnie to zalezy od lekarza ale gosiu sprawdz dokladnie jakie badania masz w progranie bo nam doktor zlecila kilka badan przed otrzymaniem umowy, a sie okazalo ze badania ktore maz wykonal byly w programie. Panie na recepcji nawet nie raczyły uprzedzic ze one sa w programie i nadmienie ze trzymala w rekach program dla nas i jednoczesnie kasowala za badania, po powrocie do domu przegladam program i okazalo sie ze zaplacilismy za badania ktore sa w programie, zwrotu pieniedzy nie chcieli oddac.
A jakie badania robil emek ktore sa w umowie? Bo ja w papierach ktore dostalam nie mam poza hormonami i wirusologia wykazu co jest jeszcze w cenie z badan dla faceta
 
Do góry