reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moze to i dobrze, głowa mniej boli [emoji12]



Brać!



Ja we Wro, ale zapytam w przyszłym tygodniu czy kogos zna [emoji6]
No i dobrze, odpoczywaj i sie regeneruj !

Pierwszy dzień z niebieska tableteczka za mna [emoji7]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

A gdzie we Wro chodzisz sie kłuć? Tez bym poszła [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam 4xcrio. Endo szybko ładnie rosło na estrofemie. 3 pierwsze razy 12 mm, progesteron włączany w 11 dc i nic. 4 podejście szybciej włączony encorton przez co endo przestało rosnąć. Progesteron od 15 dc przy endo 7,8 i implantacja była.
Czyli przy nastepnym podejściu powinnam się upierać, żeby progesteron był włączany dokładnie w tym samym dniu co za czwartym razem (nawet jeśli endo gotowe będzie wcześniej), bo tylko wtedy mam szansę trafić w okno?
nie jestem w stanie ci powiedziec co masz robic ,bo nie jestem ani lekarzem ,a tym bardziej twoim. Grubosc endometrium przy takich obserwacjach nie gra wiekszej roli a raczej czas pierwszego progesteronu w stosunku do transferu,obrazowo mowiac jesli mialas zalozmy 5 krio,za kazdym razem prg byl dodawany 5 dni przed transferem i nic z tego nie bylo,a raz zaczelas go brac 6 dnia w poludnie i po 6 dniach byl transfer i implantacja potwierdzona Beta,moze to wskazywac na przesuniete okno.Powinnas to zasugerowac swojemu dok.Przy endo nie ma na szczescie stalych wartosci ,chociaz im ciensze tym podobno gorzej.Tak to natura wymyslila ze jesli endo jest odpowiednie dochodzi tez do implantacji,to w koncu w nim sa receptory odpowiedzialne za implantacje.Przypadkiem nie jestes w Gyncentrum?
 
A gdzie we Wro chodzisz sie kłuć? Tez bym poszła [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Poleciłam Pixie Dixie Panią Kasię: Link do: Akupunktura Kasia Pokrywka :)

Też musze sie zapisac znowu, bo zaczelam juz antyki, wiec niech mnie ladnie przygotuje na stymulacje :)

Dokładnie super babeczka, polecam.
Teraz juz są wieczorne godziny wiec moze uda sie spotkac [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry