reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy po estrogenie miewacie zmienne humory? Nie wiem czy to wina hormonow czy mam po prostu gorsze dni ale raz rozwala mnie nerwica a chwile pozniej jestem spokojna jak baranek. Normalnie zastanawiam sie czy czasem nie poprzestawialo mi sie pod czacha.
 
Dziewczyny czy po estrogenie miewacie zmienne humory? Nie wiem czy to wina hormonow czy mam po prostu gorsze dni ale raz rozwala mnie nerwica a chwile pozniej jestem spokojna jak baranek. Normalnie zastanawiam sie czy czasem nie poprzestawialo mi sie pod czacha.
Hope,
witamy w swiecie E2:):):)
kolatanie serca,poddenerwowanie,smiech,lzy,uczucie wiecznego zmeczenia,zimne poty,zawroty glowy,mdlosci...przerabialam wszystko o_Odobra wiadomosc: nie masz z glowa:D:D:D
 
Poleciłam Pixie Dixie Panią Kasię: Link do: Akupunktura Kasia Pokrywka :)

Też musze sie zapisac znowu, bo zaczelam juz antyki, wiec niech mnie ladnie przygotuje na stymulacje :)

Dzięki ja przed crio jestem dopiero w październiku ale chyba warto już sie u niej zjawić co? Ile bierze za wizytę, można mieć swoje igły? Czy kupujesz u niej? Bo ja kiedyś chodziłam na akupunkturę i mam jeszcze swoje igły w specjalnym sterylnym opakowaniu w spirytusie pływają i czekają na lepsze czasy [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy po estrogenie miewacie zmienne humory? Nie wiem czy to wina hormonow czy mam po prostu gorsze dni ale raz rozwala mnie nerwica a chwile pozniej jestem spokojna jak baranek. Normalnie zastanawiam sie czy czasem nie poprzestawialo mi sie pod czacha.
U mnie bylo od napadu smiechu przez spokoj, smutek, wscieklosc zal az do rozpaczy. Dziewczyny tu swiadkami :) czyli to chyba normalne...
 
Hope,
witamy w swiecie E2:):):)
kolatanie serca,poddenerwowanie,smiech,lzy,uczucie wiecznego zmeczenia,zimne poty,zawroty glowy,mdlosci...przerabialam wszystko o_Odobra wiadomosc: nie masz z glowa:D:D:D
Uff juz myslalam, ze cos ze mna nie tak :p Wspolczuje mojemu mezowi hehe. Chyba zaraz rusze na zakupy na poprawe humoru. W domu nic mi sie robic nie chce a w ogrodzie boje sie cokolwiek zaczynac, bo plamienia mi ustaly i moze wywolane byly nadmiernym wysilkiem fizycznym i dzwiganiem.
 
reklama
Ja mam to samo. To jak widac hormony buzuja plus chyba ciagly stres spowodowany nasza walka o szczescie.
Ja juz na powaznie rozwazalam wizyte u psychiatry. A po transferze mialam zazywac relanium 1x1 (2mg) a bralam po 2 i nie pomagalo. Dopiero od niedzieli jestem spokojna (6dpt) jak beta wyszla pozytywna - juz nie wytrzymalam nawet do pon tylko bylam w calodobowym labo, myslalam ze mnie rozniesie. A teraz juz oaza spokoju:)
 
Do góry