reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam w ten okropny dzień pogoda jest masakryczna ;( u was też tak leje ?
Przed chwilą na papierze zobaczyłam śluz taki zabarwiony na brązowo albo trochę krwi? No nie wiem ciężko mi ocenić..... przypominam że wczoraj miałam punkcje ... myślicie że to nic takiego ?
Jajniki masz podziurawione jak ser, plamki krwi mogą się pojawić. Spokojnie. Mnie po punkcji podpaskę założyli na wszelki wypadek. Któraś dziewczyna też ostatnio miała taką plamkę po punkcji.
 
@Oska305 wiem, że wizyta była wczoraj, ale pamiętaj, że każdego dnia myślami jesteśmy z Tobą ;)
@M@gda - w końcu wstałam przed Tobą:rofl2: ( a dla mnie to już mega wyczyn ostatnimi czasy) życzę Ci samych dobrych wiadomości i miłego podglądania Żywi;)
@mala87 tylko dobrych informacji i żadnych niespodzianek !:rofl2:
@Evelin83 - ha ! dziś pierwszy raz zobaczysz swój największy skarb !!:-D Czekamy z niecierpliwością na relacje z wizyty
@dżoasia Ty wiesz przecież, że bata ma być wysoka jak do nieba ! :laugh2:Więc dawaj szybko znać co i jak ! Choć ja już teraz wiem, że będzie Git !:tak:

Miłego dnia kobity ! :D
Kciuki, kciuki, kciuki, za was wszystkie i za siebie :)
 
Dziewczyny miałam dzisiaj zrobic zastrzyk z menopuru 75 i naciągnęłam z fiołki rozpuszczalnika probleme tym ze sie zamyśliłem i zrobiłam zastrzyk z samego rozpuszczalnika bez wymieszania z menopurem... czy w aptece moza taki rozpuszczalnik dokupić? Moze mi coś być po tym samym rozpuszczalniku?

Po samym rozpuszczalniku nie powinno Ci nic być. To tylko woda ze środkiem konserwującym. O resztę zapytaj w aptece.
 
@Oska305 wiem, że wizyta była wczoraj, ale pamiętaj, że każdego dnia myślami jesteśmy z Tobą ;)
@M@gda - w końcu wstałam przed Tobą:rofl2: ( a dla mnie to już mega wyczyn ostatnimi czasy) życzę Ci samych dobrych wiadomości i miłego podglądania Żywi;)
@mala87 tylko dobrych informacji i żadnych niespodzianek !:rofl2:
@Evelin83 - ha ! dziś pierwszy raz zobaczysz swój największy skarb !!:-D Czekamy z niecierpliwością na relacje z wizyty
@dżoasia Ty wiesz przecież, że bata ma być wysoka jak do nieba ! :laugh2:Więc dawaj szybko znać co i jak ! Choć ja już teraz wiem, że będzie Git !:tak:

Miłego dnia kobity ! :D


Ja tez sie dołączam do życzeń.. . Samych dobrych wiadomości ......:):)
 
reklama
Do góry