reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyna powodzenia dziś na wizytach, dżoąśka nie trzymaj nas zby długo w niepewności i dawaj szybko znać.
Reszcie dziewczyn życzę miłego dnia :)
Chciałam Was i siebie trzymać jak najkrócej w tej nieewności i zrobić betę na cito ale zapomniała durna pała przy okienku powiedzieć :D więc pewnie dopiero po 16 będzie wynik
 
Evelin nie rozumiem smutnej minki! Przecież idziesz dzidzie zobaczyć!!! Powinnaś czuć raczej radosne podniecenie :) Bete miałaś ostatnio taką wysoką, że nic złego nie przewidujemy!!!! :)
po ostatnim to boje sie cieszyc , nie wiem kiedy uwierze chyba dopiero jak bede trzymac na rekach moja kruszynke ;) boje sie ze okaze sie ze cos nie tak ze nie jest badz sa tam gdzie powinny albo ze puste. mam 1000 czarnych mysli na sekunde. poprzednim razem co uwierzylam ze bedzie dobrze to przychodzilo rozczarowanie. juz taki moj urok ze wszystkie czarne scenariusze oisze. zawsze to lepiej byc milo zaskoczonym niz niemilo rozczarowanym ;)
 
po ostatnim to boje sie cieszyc , nie wiem kiedy uwierze chyba dopiero jak bede trzymac na rekach moja kruszynke ;) boje sie ze okaze sie ze cos nie tak ze nie jest badz sa tam gdzie powinny albo ze puste. mam 1000 czarnych mysli na sekunde. poprzednim razem co uwierzylam ze bedzie dobrze to przychodzilo rozczarowanie. juz taki moj urok ze wszystkie czarne scenariusze oisze. zawsze to lepiej byc milo zaskoczonym niz niemilo rozczarowanym ;)
ehh kogoś mi to przypomina... hmmm czyżbym myślała podobnie ?:p
 
reklama
Do góry