reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurde martwię się tym moim wymazem;( nie chcę nawet mężowi mówić bo by go to dobiło. Zobaczymy co gin jutro powie i najwyżej mąż zajedzie po receptę. Kurdę już miałam spokój z tymi pieprzonymi bakteriami a tu znowu jakieś świństwo. Ryczeć mi się k...a chce
 
reklama
Napisane na LG-D855 w
Cześć dziewczynki przepraszam że dopiero teraz się obudziłam ale sajgon w pracy od początku września i nawet dla mężulka nie mam czasu. Melduje, że wczoraj zobaczyłam mojego pasażera na gapę z bijącym serduszkiem. Drugi się eksmitował Następna wizyta za dwa tygodnie u lekarza prowadzącego. Terminu jeszcze nie mam bo nie mam czasu zadzwonić. Estroferm odstawiony i zmniejszona dawka duphastonu i luteinki z trzech na dwie do 12 tygodnia Teraz tylko na siebie dmucham.
Cudne info!!! Wreszcie jakies dobre wiadomosci, zapowiada nam sie owocna jesien ,:)
 
ale to kochana miałaś jakieś bakterie czy jak??
Raczej nie byłam 31 u gin swojej na wizycie bylo ok niby dzis pojechałam na IP bo az za mokro miałam i jak szłam sie kapac to az pociekolo po nogach lekarz na IP powiedzial ze to niby od tego ze jest zapalenie pochwy wykupie te tabletki dopochwowe jutro i zobaczymy a do ginek pojade szybciej na sprawdzenie po tabletkach czy OK
 
Oj to czekamy na wieści [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko Ok zapalenie pochwy-drodzyca i od tego niby to jest a nawet nic mnie nie swedzi ;/ jutro wykupie tabletki dopochwowe co mi przepsiali w szpitalu pisałam do ginek czy mam je wykupic to napisała zebym wykupila, z dzieciatkiem tez Ok jak na ta chwile tak lekarz powiedział
 
reklama
Zostaje na oddziale, nie wiem na ile. Jakby Piotruś podskoczyl z wagą to jeszcze mnie wypisza do domu, tak mi obiecał mój lekarz

[emoji127] 28.10.2017
Dopiero teraz doczytałam, trzymam kciuki by maluszek przybrał na wadze [emoji110][emoji110][emoji110]jesteście pod dobrą opieką [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry