reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak biore lutka na wieczor to od wyplywa dopiero rano z crinonem jakies 2 godz po aplikacji crinona. Kak nie wezme crinoma rano to on tam bedzie caly:errr: jak nie zapomne to zapytam jutro w labo:)
Ja biorę lutinus 3x2. ALe w dzień transferu też mi pobierali wymaz na chlamydię, mycoplasmę i ueroplasmę i nic lekarz nie komentował a rano wzięłam normanie leki a tych z nocy było dużo bo przed transferem kazał mi się iść wysikać bo przez lutinusa nic na usg nie widział
 
reklama
Mój lekarz nawet nie chce słyszeć o sn i bardzo sie cieszę. Nawet jeśli pierwsze urodziło by sie sn to drugie może sie przekręcić, poddusić lub łożysko zacznie sie odklejać. Ja chcę cc. Nie będę ryzykować
Właśnie dlatego nie chcą lekarze, żeby rodzic SN przy bliźniakach.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój lekarz nawet nie chce słyszeć o sn i bardzo sie cieszę. Nawet jeśli pierwsze urodziło by sie sn to drugie może sie przekręcić, poddusić lub łożysko zacznie sie odklejać. Ja chcę cc. Nie będę ryzykować
Moj lekarz tez innej opcji niz cesarka nie bierze pod uwage. Za duze ryzyko i tu nie chodzi o to czy ciaza z ivf czy naturalna. Poprostu przy porodzie bliźniaków sn jest za duze ryzko wystapienia powikłań.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko już w domku zapalenie pochwy-drożdzyca i dlatego mi się może saczyć dostalam czopki do wykupienia, nawet mnie nic nie swedzi to jest najlepsze!! ale dobrze ze jest wszystko OK
Uff to dobrze , że nie wody oczywiście [emoji6]a zapalenie się wyleczy [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki przepraszam że dopiero teraz się obudziłam ale sajgon w pracy od początku września i nawet dla mężulka nie mam czasu. Melduje, że wczoraj zobaczyłam mojego pasażera na gapę z bijącym serduszkiem. Drugi się eksmitował Następna wizyta za dwa tygodnie u lekarza prowadzącego. Terminu jeszcze nie mam bo nie mam czasu zadzwonić. Estroferm odstawiony i zmniejszona dawka duphastonu i luteinki z trzech na dwie do 12 tygodnia Teraz tylko na siebie dmucham.
 
A ja siedzę na IP zobaczyć czy wody wowodniowe mi sie nie sączą bo od rana mam bardzo mokro a jak szlam się kąpać to aż po nogach polecialo,napisałam do ginek mowila żebym pojechała na IP zobaczyć dla spokoju a jak bym nie pojechała to jutro na wizytę do niej żeby zobaczyla i ocenila moje pH,ale napisałam ze jadę zobaczyć aż ciśnienie jak lekarka mi mierzyła ponad 140.Czekam na poczekalni bo jeden lekarz jest a maja cesarkę
Co jest?? Jakiś fatalny tydzień z tymi wodami płodowymi :(:(
 
reklama
Do góry