reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny. Pójdę na pierwszą wizytę do dr Mercika skoro już jestem zapisana. Jak mi nie przypadnie do gustu to go zmienię. Boję się, że nie będę miała ładnych komórek, bo mam endomendę III stopnia, a ona je niszczy...

Ja przy endometriozie III stopnia mialam pobranych 9 komorek, 6 dojrzalych, ale tylko jedna sie ladnie dzielila i zostala podana w 3ciej dobie. Teraz ma juz 5miesiecy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze się zastanawiam czy te szczepienia limfocytami, intralipid, encorton i inne leki nie miały na to wpływu. Organizm jest osłabiony więc dziady atakują. No nic muszę czekać do jutra. Mam nadzieję że gin nie będzie miał dla mnie złych wiadomości
 
Jeszcze się zastanawiam czy te szczepienia limfocytami, intralipid, encorton i inne leki nie miały na to wpływu. Organizm jest osłabiony więc dziady atakują. No nic muszę czekać do jutra. Mam nadzieję że gin nie będzie miał dla mnie złych wiadomości
Misis,
doswiadczenia ci powiem ja jestem po tym zestawie tygodniami chora,Lapie doslownie wszystko:(
 
Gyncentrum w Ostrawie ,broni sie rekoma i nogami przed laczeniem ich i waszego Gyncentrum.Zeby bylo weselej sa 2 Gyncentrum w Ostrawie:

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o, Dr. Šmerala 27, 702 00 Ostrava

Od ponad 20 lat działań w Polsce nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z wieloma polskimi ginekologami.
Nasza klinika nie jest w żaden sposób połączona z klinikami in vitro w Polsce.

i drugie(ktore podejrzewam ,ze ma z waszym cos wspolnego)
Gyncentrum
Fertility Institute s r.o.
Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava
tel: +420 775 911 123


Iskra,nie wiem juz o co lata,bo wynika nawet ze sa w jednym okregu ,a na roznych ulicach.Tel.tez maja rozne:szok:

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze:crazy:
 
reklama
Misis,
doswiadczenia ci powiem ja jestem po tym zestawie tygodniami chora,Lapie doslownie wszystko:(
Bo kurde na prawdę miałam spokój z tym dziadostwem a tu teraz taka kumulacja. Szperałam trochę po interencie i wiem że te bakterie są groźne przy porodzie mam nadzieję że jednak moja dzidzia się zagnieździ bo sobie nie daruję jak przez bakterię oga być problemy.
 
Do góry