reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem [emoji6]po usg wszystko ok
1504633360-aaaaaa.jpeg

mały ułożony główką w dół, i waży 1729g[emoji6]kawał chłopa, nabrał masy tydzień z usg to 31 i 5 , a z Om to 30 i 1 [emoji6]nastawiam się na większe dziecko ,tak jak jego starszy brat , ciuszki raczej 62 będę kupować [emoji2] szyjka długa i zamknięta, mam Wód płodowych powyżej normy, i to mnie trochę martwi , ale z usg wszystko wychodzi dobrze i tak będzie [emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
śliczności :)
 
reklama
A ja siedzę na IP zobaczyć czy wody wowodniowe mi sie nie sączą bo od rana mam bardzo mokro a jak szlam się kąpać to aż po nogach polecialo,napisałam do ginek mowila żebym pojechała na IP zobaczyć dla spokoju a jak bym nie pojechała to jutro na wizytę do niej żeby zobaczyla i ocenila moje pH,ale napisałam ze jadę zobaczyć aż ciśnienie jak lekarka mi mierzyła ponad 140.Czekam na poczekalni bo jeden lekarz jest a maja cesarkę
 
Dziewczyny a co wy bierzecie na poprawę jajek?
Ja mialam tylko ovarin i na sam koniec zakupilam koenzym Q10, poza tym caly czas wzeram duzo nasion chia - wg mnie lepsze niz jakiekolwiek inne suplementy:) poczytajcie sobie o ich wlasciwosciach. Zaleca sie lyzke dziennie ale jesli maja pomoc naszym jajkom to ja jakis czas polecam 2 lyzki dziennie. Przepis prosty - zalewacie mlekiem, dodajecie miodek, mieszacie i pudding gotowy:) ja uwielbiam sodatkowo z owocami
 
A ja siedzę na IP zobaczyć czy wody wowodniowe mi sie nie sączą bo od rana mam bardzo mokro a jak szlam się kąpać to aż po nogach polecialo,napisałam do ginek mowila żebym pojechała na IP zobaczyć dla spokoju a jak bym nie pojechała to jutro na wizytę do niej żeby zobaczyla i ocenila moje pH,ale napisałam ze jadę zobaczyć aż ciśnienie jak lekarka mi mierzyła ponad 140.Czekam na poczekalni bo jeden lekarz jest a maja cesarkę
Matko co sie dzieje... jak nie krwiaki i krwotoki to teraz wam wody za eczesnie ciekna. Wezcie te nogi zaciskajcie mocniej! To taki zarcik oczywiscie. Postaraj sie pooddychac spokojnie i usyabilizowac cisnienie. Bwdziesz pod dobra opieka!
 
N

nie chcialam tego pisac ale juz wczesniej z twoich postow wygladalo to dla mnie na rywalizacje i tu masz odpowiedz czemu cie o tym poinformowala nie patrzac ze tobie nie wyszlo i ze przekazanie tobie takiej informacji tak szybko po stracie bedzie bolec
Moja mamusia napisała jej ze jej gratuluję a ona na to że nie ma czego jeszcze gratulowac aby nie zapeszac rozwaliła mi system to po co o tym mowi jak potem tak pisze ;)
 
Moja mamusia napisała jej ze jej gratuluję a ona na to że nie ma czego jeszcze gratulowac aby nie zapeszac rozwaliła mi system to po co o tym mowi jak potem tak pisze ;)
Paulina odpusc, moze ja to kreci jak tak kogos podqrwia. Nie daj sie wyprowadzic z rownowagi. Mowie ci, zamiast sie tak denerwowac to se zapal, mniejsze zlo moim zdaniem :)
 
reklama
Do góry