reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

250 pappa i 300 usg... A to będziesz robić w Warszawie!? Ja jeżdżę na prenatalne nie do kliniki... Robiłam tam pierwsze prenatalne i polowkowe. Pan dr jest super specjalista od płodów.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Mnie mój prywatny ginekolog (ten, do którego chodziłam w klinice) wysłał do Dębski Clinic na Sokratesa do dr Kretowicza. On podobno jest super w usg ciąży.
 
reklama
Mam l4 teraz do miesiączki także pewnie będzie mi się nudzić tym bardziej że najlepiej żebym leżała.
Ale dość o mnie. Co u Ciebie ? jak się czujesz ?
Możesz... zacząć na drutach robić, albo na szydełku :D:D Ja się dziś z moim szydełkiem (i kocykiem dla Żywii) przeprosiłam, bo już go skończyłam 2 razy, ale się pomyliłam w międzyczasie i prułam :D:D
 
Dziewczyny wstawiam bociany bo na aplikacji mi sie caly czas te okropne zdjecia pokazuja

1504033400-aaaaaa.jpeg
Cudne!!!
Wszystkim dzieciów jak bocianów na obrazku życzę :D:D
 
@M@gda cieszę się że wróciłaś do nas. Mam nadzieję że jakoś się trzymasz kochana. wszytskich nas zasmuciła ta przykra wiadomość ale musisz być dzielna kochana dla maluszka.
Dobrze że wróciłaś
Kwiaty w wazonie
Znów oswojone
Cicho piją wodę
;)

Staram się być silna, muszę...
 
Nie wiem wlasnie, juz przed braniem progesteronu mialam takie bole i wtedy te plamienia byly. Dopycham sie czym moge na rozkurczenie ale i tak obstawiam ze endo bylo przerosniete i gowno z tego bedzie. :(
Nie wolno Ci tak myśleć !! Wszystko będzie dobrze !! Przecież obiecałaś mi przesłać fluidy ciążowe a słów chyba na wiatr nie rzucasz ? Kciuki są nadal mocno zaciśnięte więc głowa do góry i nie gadaj głupot !!
 
Dziewczyny mam pytanie. Dziś dzień 3zastrzykow fostimon 75ui + merional 75ui - i zaczynaja mnie bolec jajniki. Na zmianę prawy i lewy. Takie kłucie na przemian z pieczeniem. I nir wiem czy to dobrze ze tak szybko coś czuje czy złe ?? Jutro mam wizytę kontrolna i całe szczęście ale pomyślałam ze zapytam doświadczonych.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak macie możliwość to spróbujcie Utrogestanu z Czech :) ... wychodzi dużo taniej niż lutinus a jest równie dobry. Ja zamawiałam mailowo a paczka przyszła pocztą.
Mi moj doktorek przywozi go do irlandii[emoji16]
Raz mialam jakiegos grzybka ale szybko wyleczylam a tak to faktycznie bezproblemowy jest i kuleczki male
 
reklama
Do góry