reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wolno Ci tak myśleć !! Wszystko będzie dobrze !! Przecież obiecałaś mi przesłać fluidy ciążowe a słów chyba na wiatr nie rzucasz ? Kciuki są nadal mocno zaciśnięte więc głowa do góry i nie gadaj głupot !!
Czy ja dobrze widzę, że dżoasia po transferze już?? Ależ długo mnie nie bylo!!! To kciuki wielkie, takie megaśne no i pozytywnego myślenia!!!
 
Nie wolno Ci tak myśleć !! Wszystko będzie dobrze !! Przecież obiecałaś mi przesłać fluidy ciążowe a słów chyba na wiatr nie rzucasz ? Kciuki są nadal mocno zaciśnięte więc głowa do góry i nie gadaj głupot !!
Chcialabym byc dobrej mysli ale co tu zrobic jak czuje sie na @ i to juz przed transferem.... normalnie to bym na to nie zwracala uwagi a tak to.... ohoh jakie to trudne :p
 
Chcialabym byc dobrej mysli ale co tu zrobic jak czuje sie na @ i to juz przed transferem.... normalnie to bym na to nie zwracala uwagi a tak to.... ohoh jakie to trudne :p
mnie tez przed transferem bolal brzuch jak przed okresem, tez sie balam ze lada chwila dostane i ze nawet do transferu nie dojdzie. chyba te bole sa naturalne. lykaj nope i sie niie przejmuj
 
mnie tez przed transferem bolal brzuch jak przed okresem, tez sie balam ze lada chwila dostane i ze nawet do transferu nie dojdzie. chyba te bole sa naturalne. lykaj nope i sie niie przejmuj
Sama nie wiem co myśleć, po tylu porażkach boję się mieć nadzieję. Ale co zrobie jak nic nie zrobie. Może mi faktycznie ciążowe hormony biją bo raz myślę tak, raz srak... Obudziłam sie dzisiaj z bólem pleców i znowu myślenie czy to ten dobry znak, który wróży powodzenie czy może to jest wielka kumulacja przez @ :p Może zadzwońcie do psychiatryka niech po mnie z kaftanem przyjadą...:oo2:
 
reklama
Do góry