reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy z mialyscie tak, że piszę stosunku pojawiło się lekkie plamienie? Właśnie teraz wyszłam z łazienki i na chusteczce zobaczyłam czerwona krew. Niewiele ale jednak. Nie mam żadnych innych objawów. Nic mnie nie boli. Co mam robić? Nie zadzwonię rzeczoznawca przed 24 do Pani dr :( Przyznam, że trochę się wystraszylam ale podobno wewnątrz jest duże ukrwienie a i głęboka penetracja mogła se przyczynić... dzisiaj rano robiłam bete i jest ponad 117 tysięcy. Przypomnę, że teraz jest 7.5 tygodnia ciąży. Wizytę zaplanowaną u pani dr mam jutro na 15.50. Mogę poczekać? Jak myślicie?
a wlasnie, jak to jest z przytulaskami? wolno czy nie? ja meza trzymam na dystans i boje sie nawet o tym pomyslecl od razu mam w glowie czarne mysli.
 
reklama
To się nazywa połączenie Ivf z PGD . Robi się to przy badaniu genetycznym zarodków i można wtedy poznać płeć . Trzeba za to słono zapłacić i robi to kilka klinik w Polsce .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Robia ale nie nie mozesz wybrac czy chcesz zarodek dziewczynke czy chłopca .....
Nie taki cel tego badania
 
Dziewczyny mam dylemat. Na dziś miałam umówioną wizytę u lekarza (beta przyrasta 25% na dwa dni). A wczoraj zaczęłam krwawić. Zadzwoniłam do dr i kazała odstawić leki. Ale potem krwawienie ustało a dziś to już nawet skurczy nie mam. I nie wiem czy mam jednak wrócić do leków? Poradźcie coś (tylko bez mydlenia oczu).
Wieczorem wzięłam się za sprzątanie garażu i teraz nie wiem czy to nie od tego to chwilowe krwawienie.
 
Dziewczyny czy z mialyscie tak, że piszę stosunku pojawiło się lekkie plamienie? Właśnie teraz wyszłam z łazienki i na chusteczce zobaczyłam czerwona krew. Niewiele ale jednak. Nie mam żadnych innych objawów. Nic mnie nie boli. Co mam robić? Nie zadzwonię rzeczoznawca przed 24 do Pani dr :( Przyznam, że trochę się wystraszylam ale podobno wewnątrz jest duże ukrwienie a i głęboka penetracja mogła se przyczynić... dzisiaj rano robiłam bete i jest ponad 117 tysięcy. Przypomnę, że teraz jest 7.5 tygodnia ciąży. Wizytę zaplanowaną u pani dr mam jutro na 15.50. Mogę poczekać? Jak myślicie?
U mnie dzisiaj 11+5 i dalej czekamy ze współżyciem, mimo, że lekarz nie widzi przeciwwskazań. Myślę, że lepiej abyście narazie sobie odpuscili. ..chociaż do 2 trymestru. A ja bym mimo wszystko zadzwoniła do lekarza.
 
Kochana ja leczylam.bakterie u 3 ginekologiw i za każdym razem moj maz dostawał ten sam antybiotyk co ja i zakaz sexu. Raz mialam nawet pałeczkę zapalenia pluc-juz nie pamietam.jak sie to nazywa dokladnie i jak lekarka zobaczyla moj wymaz ti pobrala jeszcze raz tylko z kanału szyjki. Wyszlo mi to samo w bardzo duzych ilościach i na to mielismy po 4.opakowania antybiotyku. Ja przez 8 miesiecy jadlam antybiotyk za antybiotykiem.i uspokoilo sie to jak zaczelam lykac i aplikowac provag i invag, kupowalam tez zele do mycia z tej firmy
Klebsiella pneumonie pewnie tez to mialam w ciąży, dwa antybiotyki na to wzięłam

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny czy z mialyscie tak, że piszę stosunku pojawiło się lekkie plamienie? Właśnie teraz wyszłam z łazienki i na chusteczce zobaczyłam czerwona krew. Niewiele ale jednak. Nie mam żadnych innych objawów. Nic mnie nie boli. Co mam robić? Nie zadzwonię rzeczoznawca przed 24 do Pani dr :( Przyznam, że trochę się wystraszylam ale podobno wewnątrz jest duże ukrwienie a i głęboka penetracja mogła se przyczynić... dzisiaj rano robiłam bete i jest ponad 117 tysięcy. Przypomnę, że teraz jest 7.5 tygodnia ciąży. Wizytę zaplanowaną u pani dr mam jutro na 15.50. Mogę poczekać? Jak myślicie?
Tak po stosunku moze wystąpić plamienie w ciąży

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
U mnie dzisiaj 11+5 i dalej czekamy ze współżyciem, mimo, że lekarz nie widzi przeciwwskazań. Myślę, że lepiej abyście narazie sobie odpuscili. ..chociaż do 2 trymestru. A ja bym mimo wszystko zadzwoniła do lekarza.
W II trymestrze to dopiero się nie chce bzykac (nam) jak Mała juz fika w brzuchu[emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Klebsiella pneumonie pewnie tez to mialam w ciąży, dwa antybiotyki na to wzięłam

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Też wlasnie miałam ta bakterie wyszła mi dopiero w posiewie w moczu w zwykłym badaniu moczu nie wyszło nic. Prawdopodobnie zaraziłam się w szpitalu jak mi cewnik zakładali bo podobno to typowa właśnie bakteria szpitalna... Jak już doszliśmy do tego co jest przyczyną ciągle nawracającej infekcji dróg moczowych to ja dostałam jakieś specjalnie w aptece robione leki a mój facet dostał antybiotyk z amoksycylina...ale to pani doktor od razu powiedziała że to trzeba razem się przeleczyc bo co z tego za ja pozbędę się bakterii jak mój mąż ja ciągle będzie miał.
Także w takich przypadkach trzeba leczyć się razem.
 
Dziewczyny mam dylemat. Na dziś miałam umówioną wizytę u lekarza (beta przyrasta 25% na dwa dni). A wczoraj zaczęłam krwawić. Zadzwoniłam do dr i kazała odstawić leki. Ale potem krwawienie ustało a dziś to już nawet skurczy nie mam. I nie wiem czy mam jednak wrócić do leków? Poradźcie coś (tylko bez mydlenia oczu).
Wieczorem wzięłam się za sprzątanie garażu i teraz nie wiem czy to nie od tego to chwilowe krwawienie.
Ja bym jeszcze wziela. Na ktora masz wizyte?
 
reklama
Do góry