reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dajcie plis znak może któraś się zna - czy z tym AMH 0,29 jest jeszcze szansa czy to już masakra?

Oczywiście, że jest szansa!!!
Były tu dziewczyny z jeszcze niższymi.
Dobrze, że zmieniłaś klinikę!
Bo jak twoja dr mówiła, że to są końskie dawki to dobrze, że jej podziekowalas!
Ja miałam AMH 0.9 i jestem w invimedzie w Wawie. Do ivf przygotowywała mnie dr Karwacka (teraz ma swoją klinikę i współpracuje m.in. z Novum). Ale od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach. U Lewandowskiego tez byłam wcześniej, ale mnie to siebie zraził, bo nie zauważył u mnie dwóch torbieli endometrialnych. No i juz stracił moje zaufanie. Ale podobno też jest dobrym specjalistą szczególnie od stymulacji.
Pomimo mojego AMH Pobrali mi 26 dojrzałych kom, 21 się zaplodnilo z czego 13 dotrwalo do 5 doby.
Przed stymulacja kilka miesięcy brałam przeróżne leki.
Także głowa do góry! Będzie dobrze
Zrobiłaś juz ogromny krok w przód, że zmieniłaś klinikę ☺
 
Ostatnia edycja:
To się nazywa połączenie Ivf z PGD . Robi się to przy badaniu genetycznym zarodków i można wtedy poznać płeć . Trzeba za to słono zapłacić i robi to kilka klinik w Polsce .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja musiałam dać zaświadczenie od genetyka że mamy wskazania do takich badań i że nie robimy tego że względu na poznanie płci. Bo tak to chyba nie wolno.
 
Dziewczyny czy z mialyscie tak, że piszę stosunku pojawiło się lekkie plamienie? Właśnie teraz wyszłam z łazienki i na chusteczce zobaczyłam czerwona krew. Niewiele ale jednak. Nie mam żadnych innych objawów. Nic mnie nie boli. Co mam robić? Nie zadzwonię rzeczoznawca przed 24 do Pani dr :( Przyznam, że trochę się wystraszylam ale podobno wewnątrz jest duże ukrwienie a i głęboka penetracja mogła se przyczynić... dzisiaj rano robiłam bete i jest ponad 117 tysięcy. Przypomnę, że teraz jest 7.5 tygodnia ciąży. Wizytę zaplanowaną u pani dr mam jutro na 15.50. Mogę poczekać? Jak myślicie?
Będąc w ciąży często plamilam. A po stosunku niestety bardziej. jeżeli ustalo to ok. pewnie kwestia nadmiernego ukrwienia. ale porozmawiaj z lekarzem bo ja później miałam szlaban na sex...
 
Ja nie robilam w pl i rez musialam miec pelny. 3 szkl wody 45min przed transferem. Myslalam, ze pekne...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pol litra pol godziny przed wypilam weszlam na samomot i nie widzial tego co chcial ...
Cewnik mi załozyl i sobie dopełnil robiac jednoczesnie usg do momentu az widzial co chcial ....
 
ttak. trzymam w lodówce. zauważyłam że jak wstrzymuje tak bardzo powoli to mniejszy siniaki jest ale jest. po menop7rze mi nie wychodziły a ty tak ale ogólnie jestem podatna na siniaki. dziewczyny a czy w trzeciej stymulacji JUŻ leki są bez refundacji?
3 sa refundowane w 4 podejsciu juz nie ma refundacji.
Clexanu czy fragminu nie trzyma sie w lodowce. Na opakowaniu jest napisane trzymac ponizej 25 st nie zamrazac. U mnie w szpitalu wszystkie leza w szafce z lekami. Heparyna drobnoczasteczkowa jest gesta a jesli trzyma sie ja w lodowce gestnieje jeszcze bardziej. Bron boze nie do zamrazarki bo juz gdzies zauwazylam ze ktoras z was na chwile wklada
 
reklama
Do góry