reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już do mnie sama napisała priva :)




I jeszcze 5' jeść dużo kiszonek!


Wodociągi.


Mój w tym tyg robi posiew nasienia. Ja specjalnie zrobiłam tak szybko bo podejrzewałem ze u mnie znowu coś wyjdzie.
Gina zawsze pytań czy M tez ma coś brać i każdy gin mówi ze nie.

No właśnie :/ cholerstwo wraca.
Tak, mam antybiogram, do gina napisałam już żeby mi antybiotyk wypisał. I od jutra wdrażam plan od Destino. :)
Kochana ja leczylam.bakterie u 3 ginekologiw i za każdym razem moj maz dostawał ten sam antybiotyk co ja i zakaz sexu. Raz mialam nawet pałeczkę zapalenia pluc-juz nie pamietam.jak sie to nazywa dokladnie i jak lekarka zobaczyla moj wymaz ti pobrala jeszcze raz tylko z kanału szyjki. Wyszlo mi to samo w bardzo duzych ilościach i na to mielismy po 4.opakowania antybiotyku. Ja przez 8 miesiecy jadlam antybiotyk za antybiotykiem.i uspokoilo sie to jak zaczelam lykac i aplikowac provag i invag, kupowalam tez zele do mycia z tej firmy
 
reklama
Dżoasia to Ty teraz jaki plan? Urloppo masz więc leżysz i pachniesz czy gdzieś ruszacie ? :)
Do przyszlej srody urlopik a potem mam cicha nadzieje ze pojade po l4:) dzis leze i nie pachne bo kosmetyki byly bezzapachowe:p a od jutra cos bede myslec - moze pozwiedzam w koncu ten krakow bo mieszkam tu juz 9lat a wiecznie w biegu i w wielu miejscach nie bylam;) a u Ciebie jak? Bedziesz sie rozgladac za jakas praca czy narazie dajesz se siana?:)
 
Do przyszlej srody urlopik a potem mam cicha nadzieje ze pojade po l4:) dzis leze i nie pachne bo kosmetyki byly bezzapachowe:p a od jutra cos bede myslec - moze pozwiedzam w koncu ten krakow bo mieszkam tu juz 9lat a wiecznie w biegu i w wielu miejscach nie bylam;) a u Ciebie jak? Bedziesz sie rozgladac za jakas praca czy narazie dajesz se siana?:)
hmmm chyba powoli zaczne :) na razie sie skupiam na języku ale ruszyc tyłeczek już by wypadało. Miesiac juz zleciał :)
Tylko tam się proszę nie przemęczac :):) Kiedy beta?? :)
 
ja nie miałam. Trzymasz w lodówce?
ttak. trzymam w lodówce. zauważyłam że jak wstrzymuje tak bardzo powoli to mniejszy siniaki jest ale jest. po menop7rze mi nie wychodziły a ty tak ale ogólnie jestem podatna na siniaki. dziewczyny a czy w trzeciej stymulacji JUŻ leki są bez refundacji?
 
Witajcie :-)
Dziewczyny przepraszam ze tak nie za bardzo na temat. Ale siedze teraz i zaczytuje sie w kazdej wolnej chwili na temat invitro (chyba w ten sposob przygotowuje sie na czekajace nas leczenie) ;-) i przyszla mi do glowy jedna, byc moze niemadra mysl. Czy spotkalyscie sie z sytuacja mozliwosci wyboru plci malenstwa przy okazji procedury invitro? Spotkalyscie sie z tym w Polsce? Nie chodzi o to ze chcialabym z takiej mozliwosci skorzystac. Jak kazda z Was, marze tylko o jednym - o zdrowym dziecku :-) bardziej traktuje to w formie ciekawostki w temacie ;-) Myslicie ze w Pl takie rzeczy sa legalne?
 
Dziewczyny czy z mialyscie tak, że piszę stosunku pojawiło się lekkie plamienie? Właśnie teraz wyszłam z łazienki i na chusteczce zobaczyłam czerwona krew. Niewiele ale jednak. Nie mam żadnych innych objawów. Nic mnie nie boli. Co mam robić? Nie zadzwonię rzeczoznawca przed 24 do Pani dr :( Przyznam, że trochę się wystraszylam ale podobno wewnątrz jest duże ukrwienie a i głęboka penetracja mogła se przyczynić... dzisiaj rano robiłam bete i jest ponad 117 tysięcy. Przypomnę, że teraz jest 7.5 tygodnia ciąży. Wizytę zaplanowaną u pani dr mam jutro na 15.50. Mogę poczekać? Jak myślicie?
 
Witajcie :-)
Dziewczyny przepraszam ze tak nie za bardzo na temat. Ale siedze teraz i zaczytuje sie w kazdej wolnej chwili na temat invitro (chyba w ten sposob przygotowuje sie na czekajace nas leczenie) ;-) i przyszla mi do glowy jedna, byc moze niemadra mysl. Czy spotkalyscie sie z sytuacja mozliwosci wyboru plci malenstwa przy okazji procedury invitro? Spotkalyscie sie z tym w Polsce? Nie chodzi o to ze chcialabym z takiej mozliwosci skorzystac. Jak kazda z Was, marze tylko o jednym - o zdrowym dziecku :-) bardziej traktuje to w formie ciekawostki w temacie ;-) Myslicie ze w Pl takie rzeczy sa legalne?

To się nazywa połączenie Ivf z PGD . Robi się to przy badaniu genetycznym zarodków i można wtedy poznać płeć . Trzeba za to słono zapłacić i robi to kilka klinik w Polsce .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tobie i mezowi czyli recepta razy 2 jesli jest doustny a jesli nie to dla emka tez nawet jesli powie ze nie trzeba to sie uprzyj ze chcesz na wszelki wypadek
@bertha tak jak Gosia piszę nie wychodz bez recepty dla męża ! Postaw się i nie daj se w kasze dmuchać ! Za długo to już się u Ciebie ciągnie :(
 
Do góry