reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

DziewcZyny a po punkcji jak sie czulyscie szlyscie normalnie do pracy ??? Czy l4 albo urlop ??
Moja kierowniczka w swoim poprzednim sklepie miała już dziewczyna która też podchodziła i dalej próbuje in vitro I jak się z nią rozmawiałam to mówiła że lepiej w naszych warunkach nie wracać po punkcji w sumie nie wiem sama jak to wygląda ale słyszałam że lepiej odpoczywać
 
reklama
Okiej czyli jak dostanę to wezmę l4 a jak niw to wolne jeszcze parę dni mam wolnego lepiej się nie stresować j zostać w domu.. mam prace biurową ale czasem stresująca..... więc od punkcji do bety będę w domku
 
Właśnie ja łykałam przez miesiąc i niecodziennie ale np co 3 dni dopoccwowo probuotyk stosuje...

Wyszła mi bakteria na szyjce enterococcus faecalis - to w jelitach normalnie występuje, wiec w kupce tez będzie. Oraz w pochwie dodatkowo do tamtej jeszcze e.coli. Czyli taka typowa bakteria..

Muszę chyba bardziej regularnie brać te probiotyki. I antybiotykiem teraz ostra terapie zastosować.
Ja tez mialam e coli i macminor 500 te globulki mi wyleczyly. A m Twoj sie tez leczy? Bo moze niech on posiewy zrobi na bakterie bo moze sie na wzajem zarazacie
 
Okiej czyli jak dostanę to wezmę l4 a jak niw to wolne jeszcze parę dni mam wolnego lepiej się nie stresować j zostać w domu.. mam prace biurową ale czasem stresująca..... więc od punkcji do bety będę w domku
no dokładnie. A ja trzymam kciuki :) Myśę że z L4 nie bedzie problemu, powiedz że masz stres w pracy :)
 
U mnie znowu dodatnie wymazy... kurczę, co ja robię nie tak... muszę doleczyc przed wizyta startowa u Lewego. Macie pomysły dlaczego ciagle mam bakterie?

@anett96, tez celuje w wizytę u Lewego 22.09 :) na która godzinę masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja z bskteriami walczylam dlugo. Osobiscie ci polecam provag, invag-mi bardzo pomogly. Co do higieny to do wycierania sie mam malutkie ręczniki i co sie umyje to daje do prania tak ze zawsze uzywam go raz po praniu. Antybiotykow zjadlam.mnostwo. a twój M tez bierze leki? I podcieraj sie zawsze do tylu. Moze to glupie ale js w tych sprawach postepowalam wczesniej.inaczej tj. Wycieralam.sie recznikiem kompielowym ktorego nie zmieniam cidziennie, podcieralam sie do gory i tak samo mylam.sie
 
reklama
Do góry