reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja nie wiem jak to jest ale mam za soba 5 transferow. Zawsze lezalam do bety, po 4 transferze chodzilam na krótkie spacery. A teraz bede brac l4 na 2 dni i wracam do pracy bo lezeniem kropkowi nie pomoge. Wiadomo ze w dniu transferu ruch ogranicze do minimum ale potem wracam do pracy
Ja przy nastepnym podejsciu tez mam taki plan przynajmniej do 15 zajme czyms glowe a w domu to wiadomo zawsze co jakis czas sie mysli i nakreca udalo sie czy sie nie udalo
 
U mnie znowu dodatnie wymazy... kurczę, co ja robię nie tak... muszę doleczyc przed wizyta startowa u Lewego. Macie pomysły dlaczego ciagle mam bakterie?

@anett96, tez celuje w wizytę u Lewego 22.09 :) na która godzinę masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No nie znowu.
Wezcie obydwoje przez 10 dni doxocykline powinno pomoc
 
Wracam do gry... piąta próba.... tym razem dostałam 3 pastylki naraz dziennie lametta brała któraś z was to:)?

Ja brałam przed podjęciem decyzji o in vitro, trzy razy miała stymulację tym lekiem i za każdym razem piękny pęcherzyk urósł, jednak u mnie się nie udało, pewnie przez to że jajowód prawy mam niedrożny...ale czytałam ostatnio o dziewczynie która po lametta jest w ciąży bliźniaczej...
 
reklama
U mnie znowu dodatnie wymazy... kurczę, co ja robię nie tak... muszę doleczyc przed wizyta startowa u Lewego. Macie pomysły dlaczego ciagle mam bakterie?

@anett96, tez celuje w wizytę u Lewego 22.09 :) na która godzinę masz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Może masz chory pęcherz. Robiłaś posiew moczu? A Twój robił posiew nasienia? Leczyliście stany zapalne razem?
 
Do góry