reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. u mnie 12 dzień cyklu. zaraz po @ mialam żółte upławy swędzenia/pieczenia praktycznie nie było. Miałam w domu metronizadol i łykam 2x1. Mam nadzieję, że jak bd robić wymaz na wizycie przed transferem będzie bez żadnych bakterii.
 
reklama
Hej. u mnie 12 dzień cyklu. zaraz po @ mialam żółte upławy swędzenia/pieczenia praktycznie nie było. Miałam w domu metronizadol i łykam 2x1. Mam nadzieję, że jak bd robić wymaz na wizycie przed transferem będzie bez żadnych bakterii.
A mi nie kazali żadnych wymazów robić przed transferem............:errr::errr::errr:
 
Kochana po pierwsze z takim AMH nie robi sie jednej stymulacji po drugiej ,trzeba dac jajnikom odpoczac ,a potem pozadnie zaatakowac :DDawki ktore ci zaaplikowala twoja pani doktor, byly smiechu warte i nie wie na co ona w sumie liczylam? Powinnas zaczac od 300 i po tyg schodzic na 225 i potem 150 zaleznie od tego jak i ile byloby widocznych oocytow. Przy takim AMH wali sie zawsze z grubej rury ,bo pierwsze 3 dni stylulacji sa rozstrzygajace jesli chodzi o ilosc jajeczek,potem to one sobie juz tylko rosna ,ale wiecej ich nie bedzie.Mozecie ,oczywiscie z IUI probowac ,ale przy slabych plemnikach to jak walka z wiatrakami. Przerwalabym to wszystko ,na twoim miejscu i zainwestowala to 1000 zl w dobre witaminy ,DHEA Eljota,czyli wszystko czym moglabys podrasowac jajca.Rozumiem ,ze nie chcecie zaprzepascic szansy,bo moze jakims cudem to zaskoczy. W tej materii cuda sie naprawde zdazaja.Trzymam kciuki. Z pania doktor sie juz pozegnaj ,bo nie masz czasu na takie "stymulacje" . Lewy w Novum cie poprowadzi jeszcze inaczej ,ale facetowi trzeba po prostu zaufac ,bo wie co robi.Ja mam AMH 1,2 i przy porzadnej stymulacji do 15 oocytow. To tak porownawczo.Wiec wierz mi ,ze sie da.Mam nadzieje ze Novum da wam upragnione szczescie:):):)
Kochana dzięki! Dziś zrobiliśmy iui. Co do moich jajek to biore koenzymq10 Solgara - poczytam o tym co polecasz :) Do Lewego ide 22 wrzesnia. Kurdę mam nadzieję że coś jeszcze da się zrobić z obecnym amh (0,29 )
 
Właśnie ja łykałam przez miesiąc i niecodziennie ale np co 3 dni dopoccwowo probuotyk stosuje...

Wyszła mi bakteria na szyjce enterococcus faecalis - to w jelitach normalnie występuje, wiec w kupce tez będzie. Oraz w pochwie dodatkowo do tamtej jeszcze e.coli. Czyli taka typowa bakteria..

Muszę chyba bardziej regularnie brać te probiotyki. I antybiotykiem teraz ostra terapie zastosować.
A skąd macie wodę ?? Wodociągi czy własne ujęcie ? Nam kiedyś w studni głębinowej wyszły te bakterie !
 
wow piękne wieści oby tak dalej. Dziewczyny udanych wizyt i podgladania ☺Mam pytanie do tych które miały puregon. Wychodziły wam siniaki? wczoraj był pierwszym zastrzyk i mam siniaka dał mi dawkę 300 i mam póki co rozpisane do 01.09 a leków mam na 10 dni. skomentował moja poprzednia stymulacja że za mała dawkę menopuru tamten lekarz mi rozpisal hmmm
ja nie miałam. Trzymasz w lodówce?
 
reklama
No niestety musimy próbować może i nam sie wkoncu uda ja od rana czuje sie kiepsko biegunkę mam brzuch mnie boli ogólnie taka osłabiona dzisiaj jestem boję sis tej wizyty tego 13 ciekawe co on wymyśli co robimy dalej ja mam tyle dobrze bo skończyłam dopiero 24 więc jeszcze mam czas ale lata bardzo szybko lecą ile razy podchodzilas ? I czy masz mrożone zarodki ja nie mam nic muszę od 0 zacząć

Ja podchodziłam tylko raz, wcześniej inseminacje i ciągłe gadanie, że wszystko jest ok poza jednym niedrożnym jajowodem po ciąży pozamacicznej. Niestety nie mam mrożonych zarodków, bo z ośmiu komórek pobrali tylko 4 z z których tylko dwie się zapłodniły, a jedna przestała się rozwijać w 3 dobie.
Ta jedna którą mi podali nie chciała ze mną zostać. Zobaczę co mi powie na wizycie. Jeszcze muszę odebrać wypis z procedury, zobaczę jaki był zarodek i w ogóle. Więc też będę zaczynać od zera.
 
Do góry