reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powodzenia jutro :)!!!
Miałam mieć transfer razem z tobą ale niestety ta cholerna miesiączka mi się spóźniła...
Trzymam mocno kciuki :)
Kochana i Ty się doczekasz, mam nadzieję, że już niedługo będziemy się razem cieszyły! Btw Ty masz już termin ustalony? Mam nadzieję, że Ci znowu nie przełożyli!!!
 
Kochana i Ty się doczekasz, mam nadzieję, że już niedługo będziemy się razem cieszyły! Btw Ty masz już termin ustalony? Mam nadzieję, że Ci znowu nie przełożyli!!!
Ja we wtorek czyli 29 jade na wizyte i pewnie dowiem się kiedy transfer ;) 19dc wypada na 5 września.
Ale mam trochę stracha bo dr mi powiedział że nie mogę mieć stanu zapalnego a jak na złość rośnie mi ząb mądrości i na dziąśle mam stan zapalny...
Zazdroszczę Ci bo też już bym chciała :)
 
reklama
Kochana takie przyrosty do dla mnie prawie jednoznaczne :D Dziękuję za dobre info - przyda mi się na jutro trochę wiary :D Jeszcze raz gratuluję!!! Cudownie!!!
Kochana, trzymam kciuki za transfer!!! Bedzie dobrze tylko oczysc sobie glowe z niepotrzebnych nerwow;) Twoja macica to najlepsze miejsce dla maluchow wiec do boju!!!:)
 
Do góry