reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No nie wiem jak CI to wytłumaczyć. Czasem możesz wbić się w jakieś zrosty i w tedy był siniak albo ja na początku mojej przygody z zastrzykami robiłam szybki ruch ręki i przed samym brzuchem zwalnialam i czasem wkręcałam zastrzyk-nawet kiedys M się ze mnie smiał że to się wbija a nie wkręca:)
U mnie źle to było raz jak trafiłam w jakąś żyłkę i poleciało trochę krwi - wtedy miałam siniaka na ok 1,5cm. A ogólnie wbijałam się bez śladu :)
 
reklama
Rozluźniona to byłam do wczoraj :D Dzisiaj już mam stresa jak przed matura albo przed egz na prawko :D Kończę ostatnią lampeczkę eliksiru na endo, potem cukierki z apteki, rano pewnie ze 3 razy sraczka i mogę jechać na 12.40 :) A transfer będzie Mireczek robił...
Bedzie dobrze, ja juz od dawna trzymam kciuki z twoj jutrzejszy wielki dzien, pomysl teraz jak to zlecialo, TO JUZ JUTRO!!![emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji3]
 
Szef, nie szef - ważne żeby mial szczęśliwą rękę... [emoji14] A u Ciebie kiedy jakaś wizyta? Też już bliziutko :D
Bedzie dobrze trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] zobaczysz ze teraz przez najblizsze 9 miesiecy bedziesz lezakowala na kanapie a potem opiekowala sie dwoma cudnymi maluchami[emoji110] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedzie dobrze trzymam kciuki[emoji110] [emoji110] zobaczysz ze teraz przez najblizsze 9 miesiecy bedziesz lezakowala na kanapie a potem opiekowala sie dwoma cudnymi maluchami[emoji110] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko dobrze tylko kto będzie obsrakane pampersy zmieniał :rofl::rofl::-D:-D:rofl2::rofl2:
Jeju, niby zleci ale mógłby to być już następny pon bo tak mam w planie betować :)
 
reklama
Rozluźniona to byłam do wczoraj :D Dzisiaj już mam stresa jak przed matura albo przed egz na prawko :D Kończę ostatnią lampeczkę eliksiru na endo, potem cukierki z apteki, rano pewnie ze 3 razy sraczka i mogę jechać na 12.40 :) A transfer będzie Mireczek robił...
Jeju dzoasia ja nie wierze ze to juz jutro!!! Szok jak przelecialo! Strasznie Ci kibicuje [emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]
 
Do góry