reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A w piątek to już nie jest pozno...? nie znam się bardzo na tym to by był już 16dc?
Nie za późno, teraz już tylko wielkość pęcherzyków raczej ma znaczenie. U mnie punkcja była w 17dc, więc masz jeszcze trochę czasu. Na pierwszej weryfikacji lekarz u mnie zmierzył ok 12 pęcherzyków ale były małe i miały od 5 do 9 mm. Daj im czas :) A na mensinormie komóreczki u mnie wzorowej jakości :D
 
No nie wiem jak CI to wytłumaczyć. Czasem możesz wbić się w jakieś zrosty i w tedy był siniak albo ja na początku mojej przygody z zastrzykami robiłam szybki ruch ręki i przed samym brzuchem zwalnialam i czasem wkręcałam zastrzyk-nawet kiedys M się ze mnie smiał że to się wbija a nie wkręca:)
 
Trochę mnie pocieszylyscie ale martwię się czy nie za późno to wszystko będzie ? Wizytę mam jeszcze w środę A później chyba w piątek punkcja mi wypadnie tak ? Nie jestem pewna na 100% tak któraś z Was tu przypuszczała jak zapytałam:) tylko tak myślę czy wszystko w dobrym czasie ....
Teoretycznie termin punkcji lekarz wyznacza jak minimum 3 pęcherzyki mają powyżej 16mm. Piszę teoretycznie bo nie zawsze rożnie ich więcej...
 
Dżoasiu czy ty już się rozluźniasz przed jutrzejszym transferem??:) Nie wiesz kto go będzie robił??
Rozluźniona to byłam do wczoraj :D Dzisiaj już mam stresa jak przed matura albo przed egz na prawko :D Kończę ostatnią lampeczkę eliksiru na endo, potem cukierki z apteki, rano pewnie ze 3 razy sraczka i mogę jechać na 12.40 :) A transfer będzie Mireczek robił...
 
reklama
Rozluźniona to byłam do wczoraj :D Dzisiaj już mam stresa jak przed matura albo przed egz na prawko :D Kończę ostatnią lampeczkę eliksiru na endo, potem cukierki z apteki, rano pewnie ze 3 razy sraczka i mogę jechać na 12.40 :) A transfer będzie Mireczek robił...
Dobrze będzie. Trzymam kciuki. Toż to szef we własnej osobie więc musi się udac:) Powodzenia
 
Do góry